• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Новинки пральних порошків на сайті

  Як обрати дійсно якісні пральні порошки -  це завжди актуальне питання. Ми постійно намагаємось знайти саме той засіб, який буде задовольняти наші потреби. І сьогодні мова під про новинки, які зовсім нещодавно з’явились у нашому інтернет-магазині.

  Для початку розглянемо пральні порошки ARIEL та WIREK. Зазначимо, що всі пральні порошки ARIEL та WIREK ми доставляємо з Європи, тому їх якість завжди на найвищому рівні.

   

  Пральні порошоки ARIEL Actilift

   Пральний порошок ARIEL Actilift Color Пральний порошок ARIEL Actilift

  Пральні порошки Ariel Actilift призначені для прання кольорової та білої білизни з бавовняних, лляних і синтетичних тканин при температурі від 20 до 95 градусів у всіх типах пральних машин. Ariel Actilif із підвищеним вмістом ензимів (біологічних) придатний також для прискореного видалення стійких плям, таких як кров, трава, шоколад, соуси, кетчуп, плям поту, жиру та інших. Ензими є біологічними каталізаторами для розщеплення сильних забруднень, є максимально ефективними при температурі від 20 градусів до 95 градусів, гарантують видалення плям з тканини. Порошки містить компоненти, які перешкоджають утворенню накипу і вапняного нальоту в пральних машинах.

   

  Пральний порошок WIREK Color

   Пральний порошок WIREK Color 10 кг Пральний порошок WIREK Color 5 кг

  Пральний порошок Wirek Color - універсальний пральний порошок для кольорових тканин у всіх типах пральних машин, а також він підходить для миття рук. Порошки діють в повному діапазоні температур від 30 до 90°С. Вони ефективно видаляють бруд і плями. Мають приємний і стійкий аромат.

   

  Пральні порошки ORIGINAL

   

  Нові безфосфатні пральні порошки від українського виробника West Company Ukraine залишать по собі чисту білизну, доглянуту пральну машинку і просто хороший аромат.

   Безфосфатний пральний порошок ORIGINAL Морська хвиля Безфосфатний пральний порошок ORIGINAL Квітуча весна

  Пральні порошки ORIGINAL «Морська хвиля» та «Квітуча Весна» не містять фосфатів, а значить - дбають про Ваше здоров'я та здоров’я Ваших близьких. Завдяки своїй унікальній формулі пральні порошки ORIGINAL дозволяють отримувати чудові результати прання, не викликаючи алергічних реакцій. До складу прального порошку ORIGINAL входить комплекс елементів, який забезпечує повне усунення жорсткості природної води за рахунок зв'язування катіонів кальцію і магнію в міцні хелатні комплекси, а отже, має ніжну дію на тканину. І більш того, пральний порошок ORIGINAL забезпечує повне видалення вапняного і мильного нальотів з тканин і деталей пральних машин, що утворилися при використанні інших пральних порошків.

   

  Також пропонуємо Вам прочитати статтю: безфосфатні порошки DenkMit.

   

  Інтернет-магазин To Home поставляє для Вас лише найкращі засоби прання, які Ви можете знайти у розділі «Прання і ополіскування».

  Залиште ваш коментар