• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Ніжна спальня у весняному декорі

  Весна приносить із собою дивовижні відчуття! Тепле приємне повітря, легкий вітер, що куйовдить волосся, несміливі промінці… Але весна це не тільки зміна погоди за вікном. Це також час, щоб змінити настрій і життя у себе вдома. Почнімо зі спальні! Сьогодні ми підібрали для вас ніжну спальню у спокійних тонах та невагомих деталях.

   Текстиль задає тон інтер’єру 

  Із приходом весни хочеться чогось легкого та гарного. Можемо запропонувати чудову тканину SUNRID, яка ідеально підходить у якості тюлі, якщо ви забажаєте по-новому задекорувати вікна. На tohome.com.ua представлений різноманітний асортимент тканин, завдяки яким зовсім просто додати більше яскравих акцентів у свій інтер’єр.

  Поміняйте важкі штори на легкі занавіски-фіранки

  Йдеться про текстуру і колір. У цьому варіанті оформлення вам навіть не знадобляться карнизи. Просто повісьте тюль на два гачки для отримання невагомого, ніжного декору спальні.

  Білий колір – делікатна простота

  Але загалом такий вибір не означає, що ваша спальня матиме нудний чи банальний вигляд. Доцільно змішувати візерунки, обираючи, наприклад, постільну білизну.

  Квіти – найкраща ознака весни

  Квіти – це як ковток свіжого повітря. Розставте їх по можливості всюди, де можна. Навіть, у вигляді гірлянди над ліжком, яка прикрашатиме його узголів'я. Виберіть квіти, які стоятимуть довше і зберігатимуть свою красу, навіть після того, коли висохнуть.

  Ви також можете зробити чудову весняну композицію з гілочок і ваз BEGÄRLIG, різної форми та розмірів. Розмістіть їх у найбільш помітному місці спальні, щоб тішити око та викликати приємну усмішку:) Весняний настрій – забезпечений!

  Завершальний штрих: килимки

  Вони не повинні бути традиційними та великих розмірів. Краще об'єднати декілька килимів разом і забути про відповідність кольорів чи вирівнювання країв. Дозвольте своїй спальні побути трішки «неправильною» ;)

  З інтернет-магазином To Home ви зможете оновити свою спальню завдяки ніжним тканинам та візерункам постільної білизни, легким тюлям та витонченим аксесуарам. Нехай весна прийде у ваше життя!

  >> Вам сподобається стаття: Дизайн спальні: три погляди на комфортний сон

  Переклала з англійської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар