• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Не спати на ходу, або Як добре виспатись уночі

  Чи знаєте ви, що людина, яка живе до 90, майже 32 роки віддає сну? Якщо ж ви кожного ранку прокидаєтесь в’ялими і виснаженими, час подумати про зміни у своєму житті. У сьогоднішній статті пропонуємо вам кілька корисних порад для здорового сну. Деякі з них – від дизайнерки інтер’єрів Емми Паркінсон. Хочете дізнатись, як спати краще – і вже цієї ночі? Читайте нижче.

  Які у вас звички перед сном?

  «Ми всі різні, тому звички і потреби кожної людини індивідуальні», – каже Емма. «Для здорового сну важливі не тільки правильні звички, але і відповідні приготування перед тим, як збираєтесь спати». Якщо ви любите у ліжку читати, «сидіти» в соцмережах чи дивитись телевізор – подбайте про зручні подушки для підтримки вашої спини. Загляньте на tohome.com.ua, щоб вибрати для себе найкомфортніші.  

  Прокидаєтесь посеред ночі, бо хочете пити? Тримайте біля ліжка склянку з водою. Якщо встаєте у вбиральню, розгляньте можливість установки тьмяного світла в спальні та ванній кімнаті, аби зовсім не вибитись зі сну.

  Графін із корком IKEA 365+

  Легше заснути, якщо виробити звички, які підготують вас до нічного відпочинку. Наприклад, установіть будильник на відповідний час, який нагадає, що пора закінчувати свої справи і готуватись до сну. Дайте тілові час після усіх вечірніх процедур знизити свою температуру.

  У якій позі ви спите?

  «Правильно підібраний матрац і подушка підтримують хребет і зменшують навантаження», - пояснює Емма. «Хороший матрац повинен бути достатньо великим для вас, щоб можна було вільно простягатись на ньому і повертатись». 

  Людям, які люблять спати на боці, потрібен матрац, що підтримує хребет у нейтральному положенні. А висока подушка – голову і шию на тій же висоті, що й хребет. Якщо спите на спині, вам потрібен матрац, який підтримуватиме шию і нижню частину хребта. Подушка середньої висоти в такій позі буде ідеальним вибором.

  Любите спати на животі – виберіть матрац, який забезпечить рівномірну опору для всього тіла. А низька подушка триматиме голову на правильній висоті і не напружуватиме шию.

  Очищаємо спальню для здорового сну

  «Пилові кліщі, які можуть викликати алергію, дуже люблять вологі, теплі й темні місця», - каже Емма. «Якщо ваш матрац і постільна білизна чисті та сухі, пилові кліщі не затримаються у них». Дизайнерка радить почекати годину чи дві, перш ніж накрити ліжко покривалом, або ж, навіть, не заправляти постіль взагалі, щоб волога встигла висохнути після нічного спання.

  Пам’ятайте, що деякі види кімнатних рослин, наприклад, як алое або спатіфілум, чудово очищають повітря і збільшують кількість кисню, позитивно впливаючи на сон.

  Також постеліть біля ліжка килимок, на який ставатимете перед сном витирати ноги, щоб не забруднити постільну білизну.

  Килим LOHALS

  Як комфортно спати

  «Комфортний сон є справою дуже індивідуальною», - пояснює Емма. «Матеріали, з яких пошиті подушки, ковдри і матраци, впливають на наш сон, особливо коли йдеться про те, в теплі чи холоді ви любите спати».

  Мерзнете вночі? Слід пам'ятати, що 80% тепла тіла виходить через ковдру. Переконайтесь, що у вас товста ковдра з якісним наповненням і тепле покривало. Бо ковдри, як правило, визначають ступінь тепла.

  Постільна білизна ÄNGSLILJA

  Прокидаєтесь спітнілими? Подумайте про вибір ковдри з ліоцеллу, який використовується для виробництва постільної білизни та для наповнення ковдр. Цей матеріал «дихає» і чудово відводить вологу. Також виберіть якісну постільну білизну і пружинний матрац, у якому циркулює повітря.

  Якщо ви схильні до алергічних реакцій, подбайте про синтетичні чи штучні матеріали, які можна часто прати.

  Складіть розклад прибирання  

  «Матраци та постільна білизна потребують регулярного догляду так само, як автомобіль», - каже Емма. Тому не слід зволікати з пранням і прибиранням удома. Матрац потрібно провітрювати і регулярно пилососити, адже пилові кліщі накопичуються з плином часу (тому рекомендується міняти матрац кожні 8-10 років). Деякі матраци можна перевертати на іншу сторону, щоб вони зношувалися рівномірно.

  Періть ковдри, подушки, постільну білизну та знімні чохли при 60 градусах – така висока температура вбиває пилових кліщів. Сушіть у машині при нормальній температурі. Матраци з ефектом пам'яті можна протирати вологою ганчіркою. 

  Пухова ковдра HÖNSBÄR

  Для прання пухових речей використовуйте тільки третину потрібного мильного засобу. До речі, для більш ефективної сушки помістіть у сушильний барабан кілька чистих тенісних м'ячів. А щоб позбутися пилових кліщів, покладіть подушку на деякий час у морозильну камеру.

  І ще. Обов'язково перевірте ці поради на собі;) А в інтернет-магазині To Home ви зможете купити найкомфортніші матраци, подушки та ковдри для здорового сну і гарного настрою зранку!

  >> Вам сподобається стаття: Довірте свої сни найніжнішій постільній білизні

  Переклала з англійської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua 

  Залиште ваш коментар