• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Набір викруток або що потрібно чоловікові для щастя

  Набір викруток або що потрібно чоловікові для щастя

   

  Хороший набір викруток  - це невід’ємний елемент у "косметичці" будь-якого чоловіка. Від якості такого набору з необхідною кількістю насадок залежить, чи зможемо ми відремонтувати домашню техніку,  повісити картину на стіну чи прикрутити поличку для взуття. Тож ніколи не можна нехтувати хорошими інструментами, які завжди можуть стати у нагоді.

  Сьогодні пропонуємо Вам оглянути різноманітні набори викруток, що зроблять простішим життя кожному чоловіку, який знає, як користуватися подібним інструментом.

  Отож, розпочнімо!

  Недорогі та суперпрактичні комплекти, які повинні бути у кожного чоловіка, - це комплекти викруток із тріщатками зі знімними бітами. Такі комплекти стануть у нагоді, коли потрібно закрутити дюбель чи викрутити закислий болт, тріщатка зменшує навантаження на зап’ясток, а комплект біт дозволить завжди підібрати необхідну насадку.

    

  Гнучкі викрутки. Багато хто може недооцінювати важливість такої викрутки, але тільки за допомогою неї можна викрутити болт чи саморіз, доступ до якого обмежений. Гнучкий стержень дозволяє викручувати болти чи саморізи навіть під не прямим кутом, чим не може похвалитись звичайна викрутка.

   

  Досить цікава і надзвичайно необхідна річ у господарстві – ударна викрутка. Коли Ви намагаєтесь викрутити болт, але він ніяк не піддається – не хвилюйтесь! Вам допоможе ударна викрутка. Принцип дії дуже простий: встановити викрутку на реверс, вставити її в болт і бити по ній молотком. Під час удару молотка спрацьовує механізм викрутки і головка починає провертатись. Таким чином, ця викрутка допоможе виконати навіть найскладнішу роботу.

   

  Викрутки шарнірні з тріщатками. Абсолютно незамінний інструмент під час ремонту автомобіля. Шарнір і тріщатка допоможуть крутити болти не залежно від кута нахилу, а велика кількість насадок дозволять викрутити практично будь-який болт.

    

  А для тих, хто займається ремонтом мобільної техніки, чудово підійдуть набори викруток для точної роботи. Виконані з високоякісної сталі, робоча поверхня покрита зносостійким покриттям, що значно збільшує механічну витривалість таких викруток.

    

  Користуйтесь лише якісним інструментом – і Ви перетворите роботу на задоволення! Завжди найкращі інструменти для Вас в інтернет-магазині ToHome.

  Залиште ваш коментар