• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Набір інструментів від Yato – вдалий вибір

  У середньовіччі чоловіки приходили у захват від прекрасних жінок, породистих скакунів і зброї, виготовленої руками майстра. Пройшли віки, але мало що змінилося. Представники сильної статі цінують жіночу красу, потужні авто і купують набори інструментів, що у мирний час доречніші за зброю. І це вибір не тільки тих, хто заробляє, працюючи руками. Наявність відповідного приладдя дозволяє швидко ліквідувати більшість побутових проблем.

  Набір інструмент YATO

  Навіть коли Ви звикли використовувати у побуті тільки дорогі і якісні речі від відомих брендів, іноді трапляються несподіванки: потік кран, зламався електроприлад, автомобіль не заводиться і таке інше. Життя полюбляє підкидати нам сюрпризи, і тоді у нагоді стають інструменти Yato. Якісна і надійна продукція цього виробника популярна серед споживачів. Їй надають перевагу не тільки профі, але й ті, хто має відповідні навички і бажання зекономити на послугах.

  Замінити сальник може кожен

  Уявіть собі, що у вас на дачі або приміському будинку потік кран чи водопровід. Викликати слюсаря в дачний кооператив - проблематично, а в котеджних містечках не завжди можна знайти фахівця, що надає відповідні послуги. У такій ситуації Вам допоможе набір гумових прокладок, щоскладається з 225 позицій 18 різних розмірів. Навряд чи у Вашому господарстві знайдеться прилад або з’єднання, у яких стоять ущільнення, відсутнє у наборі. Ви швидко ліквідуєте проблему.

  Набір гумових прокладок 225 шт

  Кільця виготовлені з гуми, стійкої до:

  • високих та низьких температур;
  • агресивних реагентів (палива, масел та хімікатів).

  Вони слугуватимуть довго, надійно ущільнюючи з’єднання у найнесприятливіших умовах. Зняти старе ущільнення не складає проблеми, а от для встановлення нового одного бажання не вистачить. Особливо, коли є необхідність в заміні сальника при ремонті автомобіля. Для таких випадків Вам доведеться купити набір інструментів.

  Набір для встановлення сальників ущільнювачів YATO

  Навіть якщо ви ніколи цього не робили раніше, ущільнення легко стане на місце завдяки використанню набора для встановлення сальників Yato. Він складається з 10 конусів діаметром від 40 до 81 мм і ручки. Діаметри конусів-оправок відповідають типорозмірам комплектуючих, що зустрічаються в автомобілях та побутових механізмах.

  Використовуючи відповідну оправку, Ви ніколи не пошкодите підшипник, сальник або посадочну поверхню. Не кожен візьметься ремонтувати автомобіль самотужки, але слюсарю або автофанату, що не довіряє своє авто навіть фахівцям, інструменти Yato завжди стануть у нагоді.

  Текст: Кияшко Олександр
  Спеціально для tohome.com.ua

  Також читайте: Плоскогубці, пасатижі - огляд інструментів.

  Залиште ваш коментар