• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  "Мандрівки з Чарівним Атласом: Венеція" – незабутня подорож для дітей

  Ну хто не любить мандрувати? Відкривати для себе нові країни, міста, їхні традиції та таємниці? А коли подорож ще й незвичайна, то поготів. Пропонуємо сьогодні ознайомитись із прекрасною дитячою книжкою Надійки Гербіж «Мандрівки з Чарівним Атласом: Венеція», яку можна придбати на tohome.com.ua. Молода авторка – мама маленької донечки, яка намагалася «сховати» у цій книжці реальну мандрівку їхньої сім’ї Венецією. Книги для дітей чи про дітей – вони інші, не такі, як дорослі. У них промовляють відкритість і щирість відчуттів... Заглянемо усередину...

  Чарівна історія про реальне місто

  Герої історії – братик Лука і його сестричка Терезка, які потрапили у незвичайні пригоди, розгорнувши Чарівний Атлас у кабінеті свого дідуся-географа. Скарби, привезені ним із усього світу, завжди вабили дітей, вони полюбляли гортати старі мапи і відчувати себе мимиволі учасниками тих подорожей. «Серед них були і прозорий закоркований бутлик із маленьким вітрильником усередині – із самісінької Антарктиди; і високі дерев’яні статуетки-масаї з Кенії, і брязкітливі мідні браслети з Індії…»

  Хлопчик і дівчинки навіть не здогадувались про надзвичайні властивості дідусевого атласа! І раптом – вони вже у Венеції! Чарівний Атлас миттю транспортував їх у реальне місто! Перелякані діти, звісно, спочатку розхвилювались, але потім почали розглядати все навколо і познайомилися з паном Валеріо, який стає їхнім провідником у Венеції.

  Авторка надзвичайно чуттєво і захопливо розповідає про пригоди дітей в цьому милому італійському місті. Читаючи разом із дітьми і переглядаючи яскраві, різнобарвні ілюстрації, ви відчуватимете на смак їжу, яку куштують Лука і Терезка, жагуче розглядатимете красиві гондоли, вузькі вулички, привітних людей, які траплятимуться мандрівниками по дорозі.

  Путівник по Венеції

  «Мандрівки з Чарівним Атласом: Венеція» – це не тільки захоплива, пізнавальна розповідь, а й досить повчальна книга. Оскільки авторка показує, як поводитись у невідомому місті, коли ти потрапляєш туди вперше. Як бути спостережливими і уважними, не втрачати спокою у незнайомій ситуації тощо. Доречним зауваженням є одна важлива особливість Атласу – крізь нього не можна переносити сувеніри чи фотокамери. Краще не відволікатись на зайві фотоклацання, а насолоджуватись побаченим і відчути красу сповна! 

  «Поміж вишукано накритих столів пурхали, наче метелики, офіціанти з підносами в руках. Музики вигравали розкішні класичні мелодії. Голуби кружляли у повітрі, час від часу примощуючись на рожевих ліхтарях. Носи дітям лоскотав солоний запах моря…» Ну що? Перенеслись також у Венецію?;) Насолоджуйтесь мандрами разом зі своїми дітьми та Лукою з Терезкою. Нагадуємо, що у книгарні інтернет-магазину To Home ви зможете придбати цю чудову книгу, щоб вирушити у незабутню подорож Венецією!

  «Атлас – крутіше, ніж фейсбук», однозначно!

  >> Вам сподобається стаття: 3 найдобріші казки для сучасної дитини

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар