• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  LEGO Jurassic World Бій тиранозавра і робота-динозавра (75938)

  3055 грн
  Артикул : 75938

  Характеристики

  Пригоди, наповнені бойовими діями в світі динозаврів, очікують дітей у LEGO Jurassic World 75938 Tyrannosaur проти механічного набору динозаврів. У грі йдеться про пошук скарбу, прихованого у вулкані на острові Ісла Нублар. Збудована статуетка тиранозавра та механічний динозавр лиходія Данні '' '' Недермайєра є рухомими і мають щелепи, тоді як вулканічну скелю з блоків можна відкрити за допомогою спеціальної функції, щоб дістатися до прихованої скрині зі скарбами. Цей набір Jurassic World включає чотири мініфігури, чотири маленькі фігури велоцираптора, човен з двома блок-стрілками та пістолет для знеболення. Усі цікаві елементи надихнуть дітей на відтворення сцен з Юрського світу та вигадування власних історій.

  Розміри

  Цей набір динозаврів LEGO Jurassic World включає чотири мініфігури (нові для червня 2019 року): Оуен Грейді, Клер Діргінг, Вік Хоскінс та Денні Недермайєр, а також чотири маленькі фігурки велоцираптора - Блю, Дельта, Ехо та Чарлі - та дві фігурки біту.
  Фігурка тиранозавра LEGO Jurassic World складається з новими кольорами (нові в червні 2019 року), хапаючи щелепами та рухомими кінцівками та головою.
  Механічний динозавр має відкриваючу кабіну для мініфігури з детальною панеллю управління, прищеплюючими щелепами і рухомою головою, кінцівками, кігтями та хвостом.
  Побудований з блоків LEGO, вулканічна скеля прикрашена лавою і має функцію відкриття, яка дозволяє дістатися до скрині зі скарбами, наповненої 11 золотими монетами, чотирма золотими брусками, золотою чашкою та чотирма коштовностями.
  Іграшковий човен має два блок-стрільби, знеболюючий пістолет та відділення для додаткових боєприпасів із чотирма кулями. (Примітка: човен не пливе).
  Цей дитячий набір динозаврів включає седативний пістолет Vico Hoskins.
  Аксесуари включені: раціон Owen Grady та баночка напою Danny Nedermeyer.
  За допомогою цієї іграшкової колекції діти можуть по-своєму грати емоційні сцени з мультсеріалу LEGO Jurassic World.
  Цей будівельний набір LEGO Jurassic World є ідеальним подарунком для дітей, які є любителями динозаврів.
  Тиранозавр із серії Юрський світ висотою близько 11 см, довжиною 28 см та шириною 6 см.
  Механічний динозавр висотою близько 14 см, довжиною 33 см і шириною 13 см.
  Вулканічна скеля має висоту близько 14 см, ширину 20 см і глибину 13 см.
  Іграшковий човен довжиною близько 13 см і шириною 8 см.