• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Як обрати кухню

  Зробити кухню зручною, функціональною, креативною та затишною ще й за невеликі гроші можна з Ікеа!

  Великий вибір усіх складових кухні: шафи, панелі бокові та передні, полички зовнішні та внутрішні, змішувачі і навіть ручки для кухонних шафок.

  Також у Вас є змога обрати вже з готових варіантів, а їх на сайті Ікеа більше 25!

  Ікеа допоможе продумати усе до дрібничок,  де будуть зберігатися посуд, приправа, чаї, кава та інша їжа.  Як і в яку сторону висуватимуться ящички, а якщо мало місця – зробити з нього максимально ергономічний простір для готування та зберігання.

  Готові рішення кухонь Ікеа

  Обрати вже продумані, з компоновані та стилізовані рішення – це зекономить Ваш час для близьких та друзів, адже все, щоб потрібне буде обрати рішення та замовити його.

  Колір, стиль, поєднання елементів декору – усе ще вже є в готових рішеннях Ікеа! Ви завжди можете щось додати чи прибрати, підлаштувавши кухню свої мрії під себе.

  Створити власну оригінальну та неповторну кухню

  Ікеа має рішення для всіх! Якщо у вас кухня незвичної форми, розміру або Ви просто хочете зробити її по своєму Ви можете з користатися додатком на сайті – Ікеа планер.

  Ви вводите розміри кухні і починайте створювати власну кухню! Ви стаєте дизайнером своєї кухні – для цього не потрібні навички в малюванні, інженерії та інших сферах. Ікеа планер усе зробить за Вас!

  Варіанти кухонь, їх площ та висоти – з ним може бути будь-який, обрати Ви зможете усе до най дрібніших деталей в кухні.

  Просто, вишукано та стильно з Ікеа планер

  Як монтувати кухі Ікеа

  Це дуже просто та швидко, адже для кожної деталі є інструкція, де по кроково описано що і як треба робити. Вам не потрібно наймати бригаду робочих, просто розпакуйте товар Ікеа та прочитайте інструкцію.

  Як замовити та отримати кухню Ікеа

  Ікеа кращий помічник в оформленні кухні Вашої мрії! Просто заходьте на сайт, обирайте своє рішення і замовляйте, а доставити товар допоможе Вам наш Інтернет магазин tohome.com.ua.

  Найшвидша доставка по най демократичнішим цінам! Заходьте, обирайте і замовляйте.

   

   

  Залиште ваш коментар