• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Будинок для великої сім’ї: розумне планування

  Коли сім’я велика, хочеться, щоб кожному було достатньо особистого простору, але водночас, щоб оселя була функціональною і комфортною для усіх. Розумне планування може суттєво збільшити площу вашої оселі так, щоб не зачепити власні інтреси своїх домашніх, особливо підлітків. Сьогоднішня стаття – про велику родину зі Швеції, яка зуміла перетворити свій дім у затишне домашнє гніздечко завдяки товарам ІКЕА, які можна придбати на tohome.com.ua.

  «Наш будинок постійно оновлюється, наче той вимикач: вмикається/вимикається», – розповідає Сара, дружина і мама. «Коли хлопці вдома, наш життєвий ритм змінюється. – Одного дня все спокійно, тихо. А потім розпочинається черговий футбольний матч – і будинок оживає! Але я досі можу спокійно сидіти за столом і читати книгу в той час, як мої хлопці насолоджуються переглядом».

  Історія одного будинку

  «Наш будинок – це місце, де всі відчувають зв'язок один з одним. У нас велика сім'я, тому було дуже важливо створити особистий простір для кожного, а також місце, де усі можуть разом проводити час. Думаю, нам вдалося знайти баланс. 
  Ми живемо тут протягом 10 років, і все поступово змінюється, коли діти підростають. Маючи підлітків, в домі може бути досить гамірно, але мені подобається перехід від спокою до живої енергії, яку приносять діти. 

  Моя кухня – це моя улюблена кімната. Я люблю гнучкість і різноманітність можливостей, які дає сім'я. Натхненням для мене є літній будинок, який я успадкувала від своєї матері. Люблю облаштовувати його, декорувати. Завдяки цьому наш будинок набуває невимушеної, сільської атмосфери та спокою.

  Багатофункціональний будинок, що заряджає

  Щотижня сім'я Сари зростає від трьох до шести людей, а потім знову зменшується. «Зазвичай ми живемо втрьох: я, Патрік і наша дочка Альма (6 років). Але іноді до нас приєднуються діти Патріка Антон (15 р.) та Еміль (13 р.), а також мій син Елаєс (13 р.), тож нас стає шестеро», – розповідає Сара. – І це означає, що рівень енергії постійно змінюється, і наш будинок має поєднювати у собі різні моменти, залежно від ситуації. Але ми подбали про те, щоб усім було достатньо місця».

  Кухня, яка збирає сім'ю разом

  «Ми розширили кухню до вітальні й передпокою, тож кімнати більш з'єднані між собою. Закриті шафи створюють елегантний зовнішній вигляд, але я також використовую рейлінги та полиці, на які можна покласти, наприклад, обробні дошки чи різне кухонне приладдя. Вони роблять кухню затишною».

  «Наш передпокій є багатофункціональним простором ідеальне місце для домашнього офісу та зберігання одягу чи  взуття»

  Додайте особистого елементу до звичного порядку

  «Спальня повинна відображати те, хто ми є, і в той же час бути місцем для комфортного відпочинку. Ось чому мені подобається простота натуральних матеріалів, м'які кольори і сімейні фотографії», – ділиться Сара. «Патрік власноруч зробив біле дерев'яне узголів’я ліжка. Думаю, це хороший спосіб продемонструвати унікальну атмосферу в нашій спальні».

  Більше, ніж просто спальня

  «У нас був вільний диван, який ми перенесли у кімнату Антона. Так, разом із його ліжком утворився чудовий куточок L-подібної форми, де хлопці можуть відпочити, а Антон – провести час із друзями».

  «Додавши постільну білизну в улюбленому кольорі Альми, ми легко оновили її кімнату. Вона також любить балдахін над ліжком і каже, що відчуває так неймовірний затишок!»

  Вітальня у саду

  «Влітку ми, як родина, любимо проводити час в саду. А зручні подушки та пледи забезпечують нам додатковий комфорт».

  В інтернет-магазині To Home ви зможете придбати потрібні, функціональні меблі, предмети декору та якісний текстиль, щоб ваша оселя відповідала потребам усіх членів сім'ї. Можливо, наша сьогоднішня розповідь надихнула вас на позитивні зміни в організації чи плануванні свого дому. 

  >> Вам сподобається стаття: Як розширити простір у маленькій квартирі

  Переклала з англійської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар