• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Затишний куточок для читання

  Як облаштувати затишний куточок для читання

  У скандинавському стилі, популярному в інтер'єрі, є одна цікава деталь (про яку знає не кожен) – так званий «reading corner» або куточок для читання. Адже облаштування свого домашнього місця дозволить Вам відволіктись  від робочих чи домашніх турбот і поринути в інший вимір. Особлива атмосфера і комфортне місце – це те, що до душі усім книголюбам :)

  Ми пропонуємо розглянути кілька ідей для оформлення затишного кутка.

  1. Почнімо з вибору самого місця, яке Ви хочете облаштувати під куточок для читання. Адже відповідна атмосфера має сприяти розслабленню і затишку.  Оформити кухню під райський куточок для читання навряд чи вийде. Ваша друга половинка чи діти бігатимуть сюди за смачненьким і не даватимуть  Вам спокою :)  Тому місце в спальні чи вітальні краще підійде для такого задуму.  Вікно із широким підвіконником, балкон, лоджія, тераса або місце під сходами також можуть стати затишним місцем для приємного читання.

  2. Подбайте про освітлення куточка – природного і штучного. Вікно з широким підвіконням – ідеальний варіант, бо можна не тільки читати, а ще й лежати. Або ж обирайте місця, найближчі до вікна. Якщо немає такої можливості, то варто забезпечити себе додатковими джерелами світла – настільними лампами, бра, торшерами чи свічками, які безумовно створять затишну атмосферу і романтичний настрій книгоману.

  3. Залежно від того, як Ви любите читати – сидячи, лежачи чи напівлежачи – подумайте про комфортне сидіння. Це може бути невеликий диванчик з подушками на балконі чи терасі, підвішений гамак, стілець чи м’яке крісло з підставкою під ноги. Головне – аби зручно читалося.

  4. Облаштовуючи свій домашній куточок, пам’ятайте, що він має виражати Вашу індивідуальність і вподобання. Тому варто подумати про різні декоративні та функціональні елементи. Не зайвим буде облаштувати куточок полицями, тумбами, де зберігатимуться книжки. Інколи під час читання Ви захочете випити улюблений напій чи з’їсти щось смачне, тому подумайте про зручний столик із гарними підставками під чашки. Декоративні вазони, подушки під спину, гарне покривало чи плед, оригінальні свічники, картини на стіні, сімейні фото в нестандартному оформленні, різні килимки – все це довершить будь-який дизайнерський задум, особливо місце для читання книг.

  Читайте із задоволенням та комфортом! Читайте з To Home!

   

  Залиште ваш коментар