• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Компактне зберігання речей у будинку

  Із наближенням кінця тижня наступають не лише довгоочікувані вихідні, а й пора прибирання в будинку. Поспішаючи, ми кидаємо речі куди попало, і в результаті – в кінці тижня по всьому домі розкидані дитячі іграшки, взуття займає весь вільний простір підлоги передпокою, а журнали та газети опиняються у всіх кімнатах. Оскільки нові речі в помешканні з’являються частіше, ніж меблі та органайзери для їхнього зберігання, то згодом ми помічаємо, що в нашому домі нікуди подіти все, що назбиралося за довгий час. Але ж затишок та порядок такі важливі в нашому домі. Не засмучуйтесь! Інтернет-магазин ToHome підібрав для вас органайзери, тумби та полиці на всі випадки життя.

  Усі ми колись були маленькими, тож пригадайте, скільки всіляких іграшок, олівців, пазлів, ляльок, книг, машинок та конструкторів у нас було! Кожного дня ми розносили свої «скарби» по всьому дому і залишали на вулиці в пісочниці. Матусі доводилося збирати наші цяцьки і складати їх в одну коробку, вміст якої ми наступного дня знову висипали на підлогу і все починалося спочатку. ToHome пропонує спеціальний стенд для зберігання TROFAST, в який можна помістити ящики та контейнери різних розмірів. Тепер дитячі іграшки можна розділити і в кожному окремому контейнері зберігатимуться або олівці з фломастерами  або конструктори, або книги тощо. Крім цього, його можна встановити на зручній для дитини висоті і вона сама зможе діставати необхідні їй речі.

  Для маленької принцеси також можна придбати чудову поличку у вигляді лялькового будиночка FLISAT.

   А от зберігання взуття – це проблема, що торкнулася кожної людини, незалежно від її віку та місця проживання, адже у великих сім’ях розібратися у купі накиданого взуття іноді дуже складно. ToHome пропонує вирішення цієї проблеми! Полиці TJUSIG розроблені спеціально так, що за допомогою спеціального кріплення їх можна ставити одну на одну, цим самим збільшуючи площу для зберігання взуття.

  Ще одним цікавим та сучасним рішенням являється тумба BISSA, що завдяки оригінальному дизайну сховає взуття з низькими та високими холошами, на плоскій підошві та з каблуками. Розміри відділень можна регулювати, переставивши їх або прибравши роздільники, а завдяки циркуляції повітря взуття надовго збереже свій фірмовий вигляд. Окрім ідеального порядку вона ще й займає на підлозі дуже мало місця.

  А от кухня являється місцем, де навести порядок чи не найважче. Тут постійно готуються страви, сім’я збирається на сніданки, обіди та вечері, кілька разів на день миється посуд. Основна ознака справжньої господині -  ідеальний порядок на кухні, що викликає у гостей захват. У нашому інтернет-магазині кожна господинька знайде те, чого їй не вистачало для підтримки порядку в кухні. Для зберігання кухонного приладдя на стінах маємо широкий асортимент сушок для посуду, магнітних смужок, гачків та настінних полиць. У пригоді також стануть кухонні шафки та столики на колесах, в які можна поскладати і посуд, і рушнички, і кухонні прибори!

  На фото зображений столик з колесами GRUNDTAL, що має одну робочу поверхню, зручну шухлядку для столових приборів, корзину та дві полиці для пляшок і кухонного начиння.

  Із ToHome підтримання порядку в будинку тепер не проблема! Гарантуємо, що якість та креативність усіх товарів, як і ціни, не залишать нікого без покупки.

  Також читайте: Зберігання речей  у невеликій квартирі: оригінальні рішення

  Іванка Лозинська-Перун
  спецально для tohome.com.ua

   

  Залиште ваш коментар