Комоди для спальні

Комоди для спальні

    Купити комоди ІКЕА на будь-який смак в нашому інтернет-магазині

     Ящики для зберігання речей та аксесуарів. Це дуже зручно та сучасно, адже Ви можете організувати в кімнаті додатковий простір для зберігання своїх речей. У комодах не лише можна комфортно та зручно зберігати свій одяг -  наші комоди завжди вписуються у будь-які інтер’єри і можуть слугувати додатковим місцем для косметичних засобів та інших дрібниць. Комоди Ікеа чудово підійдуть для Вашого одягу: для білизни, одежі, рушників, шкарпеток та всього іншого. Також в каталогах Ікеа є комоди різних стилей та кольорів, тому кожен може підібрати щось особливе та тематичне. Поставити комод Ви можете скрізь: в коридор, спальню кімнату, вітальню та навіть ванну.

      Комоди в широкому асортименті

     Комоди на дві, три, чотири, п‘ять та більше шухляд.  Високі та низенькі для ліжок, вузькі та широкі для різного розміру кімнат, дитячі, у ванну. В Інтернет-магазині tohome.com.ua. Ви можете проглянути каталоги Ікеа з готовими і цікавими рішенням або ж вигадати свій варіант щодо того, де та як саме встановити комод у кімнаті. Поставити поруч два комоди, створивши дуже багато місця для одежі, документів та аксесуарів. Для більш комфортного, правильного та оптимального розміщення є чудове рішення для всіх комодів Ікеа – ящички із тканини SKUBB. Всі вони різного розміру та різних кольорів, тому вони точно пасуватимуть як до малих, так і для великих ящиків комоду та оптимізують зберігання дрібничок. Комоди Ікеа в Інтернет-магазині tohome.com.ua є зі шпону різних кольорів, дерева, ДСП та інших матеріалів. Комоди Ікеа виглядають дуже стильно та є практичними у використанні. Всі матеріали та деталі для комоду виготовлені з якісної сировини.  

       Як замовити комод Ікеа?

       Ви можете обрати будь-який із сайту tohome.com.ua, оформити доставку по Україні. Обрати дуже просто та легко: є фото комодів, вказані їх розміри та ціни в гривні. А ще у нас найнижча ціна товарів Ікеа. Доставка комодів по Україні через наш сайт – найшвидша, протягом 6-8 днів із дня замовлення Ви отримаєте свій товар. Також у нас безкоштовна доставка в Київ та Львів, незалежно від габаритів та ціни товарів.