• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Комфортні подорожі з чотирилапими

  Тривалі поїздки  разом із собакою  в автомобілі… Ви вже уявили,  як улюбленець скаче по всьому салону, а заднє сидіння покривається шаром шерсті,  як шкода оббивку крісла, коли тваринка справляє на нього природні потреби? Саме через проблеми перевезення тварин більшість власників лишають пухнастиків на сусідів чи родичів та подорожують самі. Проте  і господарі,  й домашні улюбленці тяжко переживають розлуку, а тимчасові няньки не завжди раді чужій тварині. Для того, аби подорожі були зручними і для людей, і для тварин, компанія Nissan представила спеціальний автомобіль –  X-Trail 4Dogs із комфортабельними умовами для братів наших менших.

  Автомобіль Ніссан  Машина Ніссан з відділеням для тварин

  Задня частина кросовера  являє собою кімнатку, розраховану на одну-дві собаки,  з місцем для відпочинку, дозатором корму та спеціальною ємністю для води. Підлога та стінки оббиті м’якою шкірою, яка легко відмивається від забруднень, а спеціальні механізми для фіксації повідка гарантують безпеку тварин під час поїздки.

  Перевезення тварин у машині

  Nissan подбав про чистоту чотирилапих, адже X-Trail 4Dogs обладнано зручним витяжним душем та феном для улюбленців! Навіть якщо собака приймав грязьові ванни, його легко можна відмити, висушити і чистеньким саджати в машину. Також у багажнику можна включити інтегровану систему сушки, щоб тварині було тепло і сухо впродовж усієї поїздки.

  Душ для собаки у машині Душ для собаки в машині

  Для зручного доступу собаки в люксовий багажник передбачено висувний пандус.

  Транспортування тварин у машині

  Окрім того, у відділенні для тварин встановлено 10-дюймовий рідкокристалічний екран, у салоні для пасажирів – 7-дюймовий. Завдяки системі Dog-Cam Ви можете бачити улюбленця, а він – Вас, і говорити до собаки через бортову аудіосистему. У машині є додаткове багажне відділення, щоб не захаращувати кімнатку для тварин зайвими речами.

   Мені здається, що це ідеальна машина для подорожей разом зі своїми улюбленцями, а Ви як вважаєте?

  Юлія Накогутова 
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар