• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Як вибрати колготки? "ТМ" DUNA

  Як вибрати колготки? "ТМ" DUNA

  Упродовж століть колготи були невід’ємною частиною гардеробу жінки. І сьогодні жіночі колготки як ніколи актуальні, адже вони здатні не лише підкреслити стрункість жіночих ніжок: за правильно підібраними колготками можна говорити про смак жінки.

  Кожна жінка не раз і не два купувала колготки, але чи Ви завжди залишаєтесь задоволеною своїм вибором? Напевне, ні. Дуже часто колготки швидко зношуються: повзуть петлі або рветься носок. Здебільшого це пов’язано з тим, що виріб був не належної якості або ж не правильно підібраний.

  Як же уникнути подібних ситуацій, щоб витрачені гроші не стали викинутими на вітер? Цьому питанню і присвячена наша стаття.

  Інтернет-магазин To Home пропонує Вам ознайомитись з модельним рядом якісних жіночих колготок "ТМ" DUNA.

  Які бувають колготки? 

  Колготки DUNA 20 DEN Колготки DUNA 40 DEN Колготки DUNA 100 DEN

   

  Одним з основних параметрів, на який слід звернути особливу увагу, – це щільність. Щільність жіночих колготок визначається в денах (DEN). Чим вище число DEN, тим товщі і тепліші колготки. Щільність звичайних повсякденних колготок зазвичай коливається в межах 20-40 den. Якщо зазначена цифра 50 den, то ці колготки підійдуть на прохолодну погоду. Число у 100 den і більше означає, що ці колготки призначені для зими.

  У колготках обов’язково повинна бути ластовиця — бавовняна вставка в трусиках. Ластовиця робить колготки гігієнічнішими і міцними. Пам’ятайте: обираючи жіночі колготки DUNA, Ви обираєте якість та безпеку.

  Розміри

  Від правильного вибору розміру колготок залежить краса посадки на нозі і довговічність виробу. Завжди вибирайте колготки за розміром — це дасть можливість вам довго носити їх, не відчуваючи дискомфорту.

  Розміри колготок вказуються на упаковці у вигляді таблиці співвідношення росту і об'єму талії. Щоб купити правильний розмір, вам буде потрібно виміряти свій зріст і об'єм талії.

  Так виглядає таблиця розмірів жіночих колготок DUNA:

  Правильний догляд

  Якщо ви купили жіночі колготки DUNA — це означає, що ви істотно заощадили. Адже такі колготки можна носити кілька сезонів. Але не потрібно забувати про правильний догляд за колготками:

  • періть колготки тільки вручну, теплою (не гарячою) водою, використовуючи мило. Сушіть їх тільки при кімнатній температурі;
  • сушити колготки на морозі або на батареї централізованого опалення не рекомендується;
  • щоб колготки не вигоріли і не втратили еластичності — сушіть їх тільки у місцях, захищених від сонячних променів.

  Інтернет-магазин To Home пропонує Вам лише якісні жіночі колготки DUNA за найкращою ціною, які Ви можете купити тут. Залишайтесь завжди ніжними та витонченими.

  Залиште ваш коментар