• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Книги-білінгви (двомовні) для вивчення англійської мови

  Ви помічали, як швидко  маленькі діти запам’ятовують інформацію? Вони поглинають у себе знання, немов губка! Тож якщо ви хочете, аби ваша дитина досконало знала іноземну мову, її вивчення варто починати у ранньому віці. Проте для маленьких непосид навчання має бути цікавим та ненав’язливим, тож одним із найефективніших способів є книги-білінгви – двомовні книжечки, завдяки яким малюки одночасно вивчають і рідну, й іноземну мови. У нашому інтернет-магазині є декілька чудових книжок для вивчення англійської мови.

  Як  виглядають книги-білінгви?

  В асортименті нашого інтернет-магазину To Home представлена серія із шести двомовних книжечок для найменших дітлахів (0-3 р.).

  Птахи

  Лісові звірі

  У джунглях і савані

  На подвір’ї 

  У траві

  У морі

  Ці книжечки-білінгви призначені для вивчення англійської мови із допомогою дорослих. На кожній із сторінок розміщено по одному малюнку (тварина, рибка, комаха – у залежності від книжки), під яким розміщено назву українською та англійською мовою. Це дуже дієвий спосіб, що поєднує візуальне сприйняття, а також слухове, коли мама або тато вимовляють слова двома мовами.

  Книги складаються із шести сторінок, виготовлених із міцного картону, аби дитина не змогла їх пошкодити. Малюкам зручно самостійно тримати книжечку, розміром 10 х 10 см.

  Ви можете купити книги-білінгви у наборі із 6 шт, або ж окремо, обравши ту, яка найбільше зацікавить вашого малюка.

  Білінгви-розмальовки

   Для старших дітей пропонуємо теж дуже цікавий варіант – двомовні розмальовки!

  Білінгва-розмальовка «Київ» містить деталізовані малюнки найвизначніших місць нашої столиці, які підписані українською та англійською мовами.

  У двомовній ромальовці «Одеса» можна знайти чимало прекрасних вуличок та колоритних місць нашої перлини моря, які так само підписані українською та англійською мовами.

  Розмальовки-білінгви – можуть бути приємним подарунком  для дітей та дорослих!

  Ми хочемо, аби дітлахи вивчали англійську мову легко, швидко та із цікавістю! Замовляйте двомовні книжечки в інтернет-магазині tohome.com.ua. Приємного навчання!

  >> Вам сподобається стаття: Що ховається у лісі? Огляд книги-загадки

  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар