• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Роман Стівена Кінга "Чаклун та сфера". Детальний огляд

  Твори Стівена Кінга - короля жахів - нині на піку популярності й займають почесне місце на полицях любителів містичної літератури. Його історії захоплюють і перевертають уявлення про світ та людську природу. Книги Стівена Кінга – маст хев у домашній бібліотеці книголюба. Ще не читали? Пропоную Вам «для розігріву» детальний огляд роману «Чаклун та сфера» .

  Книга "Чаклун та сфера" Стівена Кінга

  «Чаклун та сфера» був першим із  циклу романів Стівена Кінга «Темна Вежа», який я прочитала. Приступаючи до читання, я переживала, що, не маючи поняття, про що йшлося у перших трьох книгах, у мене виникнуть труднощі з розумінням сюжету. Проте, я була приємно здивована! Невідомі досі герої одразу прийшлись до душі і захопили мене. Роман буквально причарував, і я точно для себе вирішила, що неодмінно зберу і прочитаю всю серію «Темної Вежі»!

  Роман розпочинається з того, як головні герої Роланд, Джейк, Едді та Сюзанна намагаються вибратися із потяга, яким керує комп’ютерна система Блейн Моно, що мчить на шаленій швидкості і бажає вчинити «самогубство», якщо герої не відгадають його загадок, до яких він мав неабиякий інтерес. Після довгої виснажливої подорожі з Блейном Едді таки вдається загадати комп’ютеру загадку, на яку той не знав відповіді, і друзям вдалося вибратися.

  Їхня подорож до Темної вежі продовжується. Герої дістаються до маленького містечка Топіка, що після епідемії грипу залишилося стояти пусткою, і єдиним звуком було пронизливе бряжчання тонкоходу – проходу між світами. Якось, сидячи ввечері біля вогнища і готуючись до сну, друзі почали розпитувати Роланда про його минуле. І він починає свою довгу розповідь. Розповідь про те, як Роланд потрапляє далеко на схід у глухе містечко Гембрі, про своє велике палке кохання до дівчини на ім’я Сюзен Дельгадо, про стару чаклунку Рею та її магічний кристал, крізь який вона наглядала за всіма мешканцями цього містечка і вивідувала їхні таємниці, про свято Жнив і жахливі події, пов’язані з ним, про те, як чарівна куля зрештою потрапила в руки головного героя, і про втрату його коханої Сюзен, яку спалили на святі Жнив стараннями старої Реї. Роланд і сам тричі зазирав у кулю, покинувши зловісне містечко, адже погоня за злим чарівником Мартеном і пошуки Темної Вежі, в яку той буцімто сховався, продовжувалася.

  Закінчивши розповідь, друзі рушають в дорогу. Подорож світами стає все захопливою. Вони переносяться з теперішнього в минуле, з міста в місто, з минулого в майбутнє. По дорозі друзі знаходять кришталевий замок, в якому живе маг, що знає, як знайти Шлях Променя, один із променів, на перетині яких і стоїть Темна Вежа.

  Так і закінчується «Чаклун та сфера». А далі Стівен Кінг дає початок «Вовків Кальї» - наступної книги з циклу «Темної Вежі», що ще більше захоплює і змушує разом з героями вирушати на пошуки Темної Вежі!

  Поспішайте купити книгу «Чаклун та сфера» Стівена Кінга в інтернет-магазині tohome.com.ua та мерщій поринайте у містичний світ, створений неперевершеним майстром слова.

  Також читайте: Розум - для Чарлі; квіти - для Елджернона.

   

   Іванка Лозинська-Перун
  спеціально  для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар