• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Кінець дискомфорту: заповніть простір між кухонними шафами

  Деякі речі залишаються типовими для кожної кухні: шафи, стільниці, раковини і, звичайно ж, чимало всіляких дивних просторів та місць, які просто самі-собою існують в кухні. Якщо заповнити вільний простір над шафками і по боках для кожної господині не становить труднощів, то з просторами між самими шафками чи шафкою та стіною, чи з якимись дивакуватими вузькими закамарками в нашій кухні вже виникають проблеми, оскільки в більшості випадків, ми закидаємо в них всякий непотріб, що буцімто ще колись стане у нагоді. У результаті через деякий час ці нераціонально використані місця наповнюються сміттям та припадають пилом. Давайте подивимося, як їх можна використати по-іншому.

  візочок RÅSKOG Ikea

  Новий погляд на витяжку 

  Витяжки та вентиляційні отвори зазвичай займають багато місця на вашій кухні. Ви можете відновити деякий простір, використовуючи бічні сторони та вільні частини стін біля витяжки, повісивши магнітні рейки або полички. Вони ідеально виглядають практично в будь-якому місці, і, окрім цього, на них ви зможете повісити майже все.

  магнітна смуга GRUNDTALIkea

  Наш інтернет-магазин To Home пропонує вам великий вибір поличок та магнітних смужок, за допомогою яких ви зможете правильно організувати вільний простір вашої кухні. Магнітна смуга GRUNDTAL не лише збереже леза ножів у хорошому стані (оскільки вони не пошкоджуватимуться один об одного, як це може бути при зберіганні у шухляді), а й стане чудовим декоративним елементом.

  Місце для щіток

  Якщо ж у вас на кухні мало місця між шафками або на стінах, і ви впевнені, що цей вільний простір може лише збирати пил, - ви помиляєтесь! Наприклад, такі маленькі закамарки можна з легкістю використати для зберігання щіток для прибирання! І в цьому вам допоможе висувна вішалка KOMPLEMENT, яку жінки все частіше використовують поза межами гардероба, і за допомогою якої можна зберігати не лише ремені, краватки, шарфи та аксесуари, але й кухонні рушнички та щітки.

  висувна вішалка KOMPLEMENT Ikea

  Похилі стелі тепер теж не проблема! Геніальним рішенням, як змінити цей нестандартний простір буде, наприклад, декорування вазами BEGÄRLIG або зберігання кулінарних книг.

  вазами BEGÄRLIG Ikea

  Інколи після монтажу сучасного обладнання в старій кухні залишаються порожні місця. Їх можна заповнити, прилаштувавши кухонний візочок RÅSKOG для кухонного інвентарю, адже він займає зовсім мало місця (тільки 45 см в ширину). Якщо ж ви не хочете, щоб візочок був на видному місці, то його можна сховати за завісою, що пасуватиме до тону штор та колориту вашої кухні.

  кухонний візок RÅSKOG Ikea

  Креатив та майстерність

   Полиці для фото MOSSLANDA можуть слугувати  підставками для розкладних стільців. А оскільки глибина поличок становить лише 12 см, то вони ідеально підійдуть для вузьких просторів.

  Полиці для фото MOSSLANDA Ikea

  Маючи вдома такі прекрасні речі, ви тепер з легкістю зможете організувати нестандартні вільні простори вашої кухні, надавши їм елегантності та практичності. Заходьте в наш інтернет-магазин і разом з товарами ІКЕА створюйте затишок у вашій оселі!

   

  ❯❯ Також читайте: Більше простору для кухні! 

  Переклала із польської
  Іванка Лозинська-Перун

  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар