• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Кімната для підлітка

  У підлітків особливо помітним є прагнення до незалежності та самоідентичності. Їм потрібен власний простір вдома. Зазвичай підліткам не так важливий розмір кімнати, як почуття власності та можливості самовираження.  Подивіться, як школярка Лісон за допомогою своїх батьків створювала ідеальну кімнату для себе.

  "Лісон – сильна особистість. Вона креативна, любить мистецтво і театр. Що стосується школи, то Лісон розуміє важливість домашніх завдань і хоче мати місце, де зможе зосередитись і навчатись", -  розповідає Лайонел, тато дівчинки.

  Кімната підлітка

  Все у кімнаті  має бути функціональним

     Потрібні основні зони: комфортне ліжко для сну, місце для навчання, відпочинку та прийому друзів, а також рішення для зберігання речей, аби вони були розсортовані та зручно складені. Але практичні речі не можуть бути нудними! Усе, що належить підлітку, виражає його особистість, тому не варто ховати у шафу такі речі, як улюблений одяг та біжутерію – повісьте їх на гачки!

  Зберігання біжутерії на гачках

     На поличках-вітринах можна розставити предмети, які колекціонує підліток, а на настінній дошці розмістити фотографії. Дайте своїй дитині простір для творчості!

  Зберігання колекції

  Багатофункціональне місце для сну

     Постільна білизна на ліжку може змінити зовнішній вигляд кімнати, тому дозвольте підлітку самостійно обрати забарвлення та візерунок. Лісон подобається невеличкий диван, на котрому вона може відпочити  та посидіти разом із друзями. Із ліжка теж можна зробити диванчик, поклавши подушки під стіну.

  Функціональний диван

  Створіть простір для мрій та ідей

     Нехай інтереси, хобі та захоплення підлітка будуть відображені у кімнаті. Заохочуйте його ділитися ідеями, як покращити свою кімнату, і допомагайте в реалізації.

   

     Та будьте готові до змін, адже вподобання у підлітків часто змінюються. Замість того, аби малювати візерунки на стінах фарбою, наклейте наліпки, які при потребі можна легко видалити.

  "Наша вітальня і кухня велика, там багато простору. Я зі своєю родиною проводимо там багато часу, проте приємно мати власну кімнату, де можна закрити двері і залишитися зі своїми друзями", - стверджує Лісон.

     Величезний асортимент меблів, елементів декору та багато іншого Ви можете переглянути ТУТ. Інтернет-магазин tohome.com.ua  допоможе втілити всі Ваші мрії про ідеальну кімнату! 

   >> Вам сподобається стаття: Халабуда нового покоління

  Переклала з польської
  Юлія Накогутова
  спеціально для 
  tohome.com.ua 

  Залиште ваш коментар