• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Кімната для творчих дітлахів: мистецтво зберігання

  Інколи, зайшовши в дитячу кімнату, ми німіємо… ;) Куди ступити? І взагалі, як можна настільки «гармонійно» все порозкидати? Так, діти це вміють. Особливо, коли йдеться про їхню кімнату та особисті речі, що називаються іграшками:) У сьогоднішній статті ми розкажемо, як можна легко організувати зберігання в дитячій кімнаті, особливо коли ваші діти творчі та винахідливі! :)

  Покажи і розкажи!

  Спершу подбайте, щоб діти могли легко дітстати те, що їм справді потрібно. Хлопчики люблять гратися конструкторами, тож важливо, аби усі необхідні деталі були десь під рукою, але акуратно складені. Ідея зі стелажами з контейнерами не нова, але завдяки TROFAST – завжди актуальна, і вже стала класикою, коли йдеться про зберігання дитячих іграшок. Об’єднавши кілька таких стелажів, які нагадують лавки, ви створите дітям відповідний простір. Хлопчики, наприклад, складатимуть там для демонстрації мамі і тату свої витвори фантазії. Розташуйте модулі для зберігання на зручній висоті, щоб діти могли самостійно дістати потрібну річ, а потім навести лад.

  Тримати все у полі зору

  Робочий стіл в творчому просторі є необхідністю, а рішення додати на стіну стенд VÄGGIS не буде зайвим. Таким чином, ваше чадо зможе розмістити усі свої роботи і надихатися на нові творчі пошуки. Простір під столом є ідеальним місцем для конструювання надсекретних проектів. Прикріпіть до нижньої частини столу завісу з тканини, щоб сховати юного дослідника від сторонніх очей. Діти будуть у захваті від такої ідеї! Вони ж так полюблять усялякі схованки-хатинки:)

  Червоне світло/зелене світло

  Пропонуємо вам ще одну цікаву та оригінальну ідею. Виріжте круги з зеленого та червоного паперу і помістіть їх навколо LED підсвітки-рами LJUSNINGНезвичайне доповненя в дитячу кімнату, чи не так? І коли виникатиме певна потреба, просто вмикайте зелене сигнал для перерви/відпочинку або червоне для творчих пошуків чи виконання домашніх завдань;)

  З товарами в інтернет-магазині To Home ви легко додасте в дитячу кімнату індивідуального характеру, потрібного стилю та впорядкованого затишку. Будьте з нами! А нижче перегляньте відео з корисною інформацією! ;)

  >> Вам сподобається стаття: Сучасні та практичні кімнати для підлітків

  Переклала з англійської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар