• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Кілька незвичайних варіацій вішалки KOMPLEMENT

  Хіба ж це не чудово, коли одну річ можна застосовувати для різних цілей та завдань? А якщо вона є зовсім недорогою та доступною всім, тоді її універсальність є ще більшим бонусом. Багатофункціональна вішалка Komplement, яку можна купити в інтернет-магазині To Home, належить саме до таких речей.

  Вішалка для шарфів, поясів та краваток

  Вішалка KOMPLEMENT є доволі простою за формою і - бюджетною (всього 147 гривень), але це зовсім не заважає їй бути ще й оригінальною. Кільця додають незвичності, але водночас і функціональності, адже на них можна стільки всього розмістити, - як мінімум 18 невеликих речей! Відтепер усі шарфи, ремені та пояси, краватки, шкарпетки та, навіть, окуляри матимуть своє місце. Сама вішалка займає мало місця, її можна легко розмістити у шафі чи гардеробній. Якщо ж ви маєте цілі колекції різних аксесуарів, тоді, можливо, вас врятує покупка відразу кількох вішалок: знайдеться «домівка» для всього!

  Вішалка як опора для витких рослин

  Любителі живих квітів та кімнатних рослин можуть купити вішалку KOMPLEMENT для дещо іншої цілі. Адже вона стане хорошою драбинкою-опорою для витких рослин. Просто прикріпіть її на стіні біля вазона і ненав’язливо «підкажіть» рослині, куди саме можна прямувати:) Така оригінальна драбинка прикрасить ваш дім і надасть інтер’єру неповторності.  

  Місце для дитячих іграшок знайдено – оберіть KOMPLEMENT 

  Так-так, ця вішалка у дитячій кімнаті може стати «хатинкою» для невеликих іграшок. М’яких маленьких звірят можна «посадити» у кільце або ж завдяки прищіпкам підчепити до одного з «віконечок». У цьому випадку ви отримаєте не лише досить зручну систему для зберігання дитячих іграшок, а й оригінальний декор для кімнати маленьких мрійників.

  Вішалка для творчих експериментів

  Якщо ви полюбляєте творити своїми руками, тоді багатофункціональна вішалка KOMPLEMENT неодмінно надихне вас на цікаві ідеї. З неї можна стільки всього зробити! Обмотати кільця декоративними нитками, поміж ними прилаштувати світлодіодну гірлянду і - особлива затишна атмосфера забезпечена! Або ж вішалка може стати місцем для зберігання найяскравіших фотоспогадів. До кожного кільця позаду прикріпіть улюблену світлину, перед тим обрізавши її до потрібних розмірів. Саму основу теж можна прикрасити на свій смак, а тоді усю міні-виставку домашніх фотографій прикріпіть на стіні.

  Людська фантазія безмежна, а такі багатофункціональні речі, як вішалка KOMPLEMENT, допомагають легко долати будь-які межі. На нашому сайті tohome.com.ua ви знайдете ще чимало товарів, які стануть незамінними атрибутами для творчого натхнення та домашнього використання. Переконайтесь у цьому самі!

  >> Вам сподобається стаття: HAND-MADE З КУХОННОГО РУШНИКА TEKLA

  Анна Гуменюк

  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар