• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Картонний hand made: залізниця, дорога і домашній театр

  Пригадуєте своє дитинство? Яким воно було? Так, ми вигадували різноманітні ігри для веселощів і не переймались жодними девайсами:) Здається, що іноді менше – це насправді більше. І сьогодні ми хочемо запропонувати вам одну цікаву забавку. Звичайно, на tohome.com.ua є прекрасний вибір іграшок, але ми йдемо на провокацію, щоб ви змогли дуже весело провести час зі своїми дітьми, стимулюючи їхню уяву та ваші спільні творчі здібності за одним несподіваним рішенням.

  Робимо дорогу в місті

  Хочете потішити малюка незвичайною дорогою, але не такою, яку продають у магазинах? Маємо класну ідею! Але для початку пошукайте у домі звичайні картонні коробки. Вони є у всіх, оскільки ми час від часу купуємо якісь габаритні речі, яким без коробок – нікуди. Не завадить переглянути, чи є у вас фарба, кличте дітей і – починайте. Посортуйте собі усі картонні знахідки, візьміть найдовшу, прямокутну і намалюйте на ній звивисту закриту дорогу або ж дозвольте своїй фантазії трішки побешкетувати!:) А на tohome.com.ua, до речі, можете придбати чудові машинки LILLABOщоб гра приносала ще більше задоволення. 

  Через ріки і ліси...

  Зробіть з картону будиночки і піраміди з відповідним тунельним розрізом, крізь який зміг би проїхати ваш локомотив і відправитись у далеку подорож. Це справді просте завдання, яке не забере у вас багато часу. Уявіть собі радість дітей, коли вони побачить, як мама чи тато повзають на колінах, "будуючи" для них залізничну станцію, а потім весело граються з ними! Дитячий сміх – такий дорогий!

  Вам знадобиться трішки фантазії та клейкової стрічки. Це зовсім необтяжливо!

  Кумедні тваринки

  Ось таких милих тваринок теж можна зробити власноруч, аби потішити дітлахів. Повирізайте з картону зайчика чи котика, або кого умієте:) Скріпіть вирізані детальки так, щоб вони могли рухатись, коли ви потягнете за мотузку. Чудова ідея для дитячої кімнати!

  Світ театру

  Таку сценау дуже легко зібрати. Візьміть найбільші шматки картону, які у вас є, і виріжте будь-яку форму. Для класичного театру підійдуть завіси, хвилі, сонце і гігантський конус морозива (бо хто не любить морозиво?). Приклейте окремі елементи, щоб вийшла сцена, та прикріпіть до якоїсь основи. Вдома завжди щось знайдеться. 

  В інтернет-магазині To Home ви знайдете чудові іграшки для дітей будь-якого віку, але, можливо, сьогоднішні поради теж сподобались вам, і захочете влаштувати собі сімейні веселощі!

  >> Вам сподобається стаття: Будиночки для домашніх улюбленців із меблів ІКЕА

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   

   

  Залиште ваш коментар