Ємності для зберігання їжі

Ємності для зберігання їжі

Купити все для зберігання їжі від ІКЕА (Ікеа, Икеа) Ви зможете в нашому інтернет-магазині

Баночки та контейнери, судочки та банки для різних цілей та місць зберігання. Ви можете знайти серед товарів Ікеа як набори судочків, так окремі ємності для зберігання їжі. Баночки для приправ, металеві та дерев’яні хлібниці, сільнички та цукорниці.

Великий вибір контейнерів ІКЕА (Ікеа, Икеа) та ємностей для їжі

Цілі серії місткостей по кольору та розміру. Ви можете купувати комплектами або по окремості. Однокольорові чи яскраві банки та баночки. До всіх них є у комплекті кришки для більш зручного зберігання. Ви можете знайти також пакети для продуктів та іжі. Кришки з вентиляцією та без, маленькі коробочки та великі контейнери для сипучих продуктів, каш, макаронів, чаю та кави. З такими ємностями зберігання буде дуже компактним, усі Ваші продути не втрачатимуть смак та запах.

Довге та якісне зберігання продуктів

Харчові контейнери фірми Ікеа збережуть свіжість продуктів надовго. Тому Вам лишиться лише приготувати їжу для близьких, не переймаючись про зберігання! Прозорі контейнери з кришкою дозволять з першого погляду сказати, чи потрібно докуповувати ще щось, і на як довго вистачить того чи іншого продукту. Ви також можете легко побачити, що саме є у Вас в холодильнику і у Вас менше псуватиметься іжа, а разом з тим  Ви заощадите гроші на продуктах.

Набори ємностей для зберігання їжі

Ми пропонуємо велику кількість контейнерів, однакових по стилю, але різних за розмірами. Це зручно для зберігання продуктів різної величини. Завдяки великому асортименту розмірів можна дуже чітко організувати продукти в холодильнку, шафі та на поличках.

Замовити та отримати судочки та контейнери

Ви можете обрати потрібні Вам розміри та кольори в каталогах Інтернет-магазину tohome.com.ua. На сайті до кожного товару є опис, фото та ціна в гривнях, що полегшить Ваші пошуки потрібних Вам товарів. Оформити товар Ви можете одразу на сайті. Отримати товар після оформлення Ви зможете протягом тижня: всього протягом 6-8 днів товар приїде до Ва! .Дуже швидка та надійна доставка товарів Ікеа по всій Україні через Інтернет-магазин tohome.com.ua