• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Іти в тренажерний зал чи купити гантелі для занять вдома?

  Приємно, коли на твою спортивну фігуру звертають увагу і проводжають захопленим поглядом. Зрозуміло, що без певних зусиль цього не досягнути. Але до цієї мети можна наблизитися. Кожен обирає свій шлях: можна рахувати кожну калорію, придбати абонемент у пафосний тренажерний зал і займатися під керівництвом тренера або просто купити гантелі і регулярно приділяти увагу певному комплексу вправ, не витрачаючи кошти на зал.

  Гантелі для різних груп м’язів

  Що може бути простішим і доступнішим від гантелей? Розбірні гантелі розраховані на різне навантаження для окремих груп м’язів, їх зручно зберігати і, при потребі, транспортувати. Вони не займають багато місця в кімнаті, для занять з ними не потрібно забагато простору. Але по ефективності цей нехитрий спортивний інвентар при розумному підході залишить далеко позаду більшість популярних тренажерів.

  Гантелі – розумний вибір і для чоловіків, і для жінок:

  • присідання з гантелями в руках зміцнює м’язи стегон і сідниці;
  • вправи з повільним підняттям гантелей до рівня плечей зігнутими в ліктях руками навантажує біцепси;
  • навантаження на різні групи м’язів залежить від положення тіла під час вправ (нахилившись, лежачи, сидячи на лаві тощо), швидкості їх виконання та кількості підходів.

  Ось кілька положень, під час який заняття з гантелями принесуть вам найефективніший результат.

   

  Жим лежачи Вправи з гантелями, руки назад

   

   

  Вправи з гантелями "Арнольджим"

   

  Таким чином, ви зможете влаштувати собі тренажерний зал, не виходячи з квартири, і бути завжди в чудовій формі.

  Зручні тренажери для дому: орбітрек або бігова доріжка

  Якщо ви вважаєте вправи з гантелями нудною і ненадихаючою справою, а бажання займатися спортом присутнє, то для вас хороша ідея – купити орбітрек. Рівномірне навантаження дозволить пропрацювати кожну групу м’язів, підвищити їхній тонус, сформувати фігуру за власним бажанням. Заняття за допомогою орбітрека позитивно впливають на стан серцево-судинної системи, органів дихання. Обираючи такий тренажер, не зосереджуйте увагу тільки на дизайні та розмірах. Більш важливими є його характеристики і можливості для тренувань.

  Заняття на орбітреці

  А що робити тим, хто найбільш ефективним спортом вважає біг, але соромиться займатися у всіх на виду або сумнівається в корисності вуличних пробіжок через незадовільний екологічний стан у мегаполісах? Вихід є – купити бігову доріжку й займатися в комфортних умовах власного житла подалі від очей небажаних глядачів.

  Заняття на біговій доріжці

  Сучасні моделі бігових доріжок дозволяють не тільки регулювати навантаження, але й слідкувати за всіма важливими показниками організму. Корисні заняття бігом можна поєднувати з прослуховуванням улюбленої музики або аудіокнижок, уроками іноземних мов або інших навчальних курсів. Програми тренування на тренажері можна підлаштовувати під власні параметри: враховується вік, вага, зріст, і навіть стать. Бігова доріжка – це шлях до омріяної фігури і міцного здоров’я.

  Ви вже прийняли рішення про те, що спорт стане невід’ємною частиною вашого повсякдення? І тепер розмірковуєте, де ж шукати найближчі магазині з товарами для спорту, щобкупити гантеліабо тренажер? Не поспішайте! Зазирніть на сторінку “Спортивні товари” магазину To Home і спокійно оберіть потрібне.

  ❯❯ Також читайте: Міцний сон - запорука здоров'я

  Світлана Макарова
  спеціально для tohome.com.ua

   

  Коментарі
  05.06.2019 4:45
  Перезвоните мне пожалуйста по номеру 8(962)685-78-93 Антон.
  26.06.2019 16:51
  Перезвоните мне пожалуйста 8(812)200-42-95 Алексей.
  Залиште ваш коментар