• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Інструкція для молодих дружин. Серія 1

  Шкарпетки чоловічі або що повинна знати кожна жінка

  Усім відомо, що ніщо не псує так враження про чоловіка, як його шкарпетки. Якщо Ви неправильно підберете шкарпетки, чоловіка надовго запам’ятають як погано одягненого і неохайного мужчину. Відмінний стиль в одязі чоловіка доповнять правильно підібрані шкарпетки. Якщо Ви ще не знаєте, як правильно підібрати чоловічі шкарпетки - значить, цей огляд точно для Вас. Яким саме шкарпеткам слід віддавати перевагу?

  Останнім часом передову позицію заслужено займають вироби з бамбукового волокна. Бамбук - вічнозелена рослина, висота якого збільшується до півметра щодня. 100% натуральність матеріалу дозволяє використовувати його у виготовленні шкарпеток. Переваги бамбукових шкарпеток очевидні: м'якість і довговічність, екологічна чистота і порівняно невисока вартість. Віддаючи перевагу шкарпеткам з бамбука, Ви створюєте сприятливі гігієнічні умови для своїх ніг. Чоловіки оцінять повітропроникність матеріалу, що дозволяє носити шкарпетки, не відчуваючи дискомфорту. Основний секрет широкого використання бамбука простий і він полягає в поєднанні двох його властивостей: міцності і легкості. Отже, бамбук - це відмінний матеріал, з якого роблять шкарпетки найкращої якості.

  Тепер декілька слів про те, як правильно підібрати чоловічі шкарпетки.

  Як правильно підібрати чоловічі шкарпетки за розміром - поради жінкам

  У процесі вибору шкарпеток велику увагу слід приділити розміру. Якщо Ви вирішили купити своєму чоловікові шкарпетки, краще придбати на 1,5-2 розміри більше - це дозволить Вам не прогадати в покупці. Тільки дуже великі шкарпетки купувати не варто, оскільки вони будуть сповзати та приносити дискомфорт, створюючи неохайний образ.
  Занадто маленькі шкарпетки купувати не варто — це марна трата грошей. Такі шкарпетки не налізуть на ногу, а навіть якщо і налізуть, то ходити буде незручно.

  Як підібрати колір - правила сполучення чоловічих шкарпеток

  Колір чоловічих шкарпеток повинен відповідати кольору костюма. Допускається невелике відхилення від кольору (на тон темніше або світліше штанів).
  Вибирайте шкарпетки в тон краватки, якщо костюм сірого кольору, сорочка блакитна, рожева, біла або бежева. Колір краватки, а відповідно, шкарпеток може бути будь-якою.

  • Чорні шкарпетки, якщо костюм темно-сірого кольору, чорні черевики, червоно-чорна краватка, а сорочка — біла, рожева або бежева.
  • Бордові або сірі шкарпетки, якщо костюм темно-блакитного кольору, бежева або біла сорочка, сірий, червоний або бордовий краватку, а черевики чорні або коричневі.
  • Темно-синій або темно-бордові шкарпетки, якщо темно-синій костюм, біло-блакитний та біло-червона краватка, чорні черевики і біла сорочка.
  • Світло-блакитні шкарпетки, якщо костюм пісочного кольору, темно-блакитний галстук, світло-блакитна сорочка і коричневі черевики.
  • Коричневі шкарпетки, якщо костюм болотного кольору, бежева сорочка, коричневі черевики і червоно-зелений краватку.
  • Бордові або кавові шкарпетки, якщо костюм коричневого кольору, сорочка рожева, біла або бежева, краватка зелено-коричневий, а черевики — коричневі.
  • Чорні, димчасті або темно-фіолетові шкарпетки, якщо сорочка білого кольору, костюм чорний, чорні черевики, червоно-чорна краватка.

   

  Типові помилки вибору шкарпеток: як уникнути безглуздих ситуацій

  • Якщо чоловік влітку носить кросівки і шорти, купіть йому коротенькі шкарпетки, такий варіант допустимий, але лише не дозволяйте носити шкарпетки разом зі сланцями і сандалями — це просто негарно.
  • У діловому стилі уникайте носіння білих шкарпеток. Білі шкарпетки носять лише зі спортивним одягом;
  • Не рекомендується одягати шкарпетки з великим малюнком, мультиплікаційними героями, написами і безглуздими візерунками. Допускається малюнок на шкарпетці, але він повинен бути невеликим;
  • Не купуйте низькі шкарпетки для ділового стилю в одязі. Шкарпетки повинні бути високими, щоб при сидінні не було видно голу ногу. Гола нога - це непристойно;
  • Уникайте синтетичних шкарпеток. Нога має дихати і чоловік повинен відчувати себе комфортно. Синтетики в шкарпетках не повинно бути більше 5%;
  • Гумка шкарпеток не повинна здавлювати ногу, щоб не приносити дискомфорт.

  Прочитали? Тепер запрошуємо на шопінг в нашому інтернет-магазині в розділ Чоловічі шкарпетки

   

  Залиште ваш коментар