• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Ілюстрований атлас. Динозаври

  На сьогоднішній день "Ілюстрований атлас. Динозаври"  це найкраще видання про динозаврів для домашнього користування. Доволі солідна енциклопедія (для дітей і не тільки) і ця солідність відчувається, як тільки береш книгу в руки. Все по-справжньому.

  Ілюстрований атлас. Динозаври

  Уже на обкладинці ви бачите підзаголовок: «КАРТИ. ЦИФРИ. ФАКТИ. ГІПОТЕЗИ. ПОРІВНЯННЯ» і це налаштовує на серйозний лад.

  У вихідних даних вказано посилання на видання (Children's Encyclopedia of Dinosaurs), автора (Майкл К. Бретт-Шумана) і перекладача - це теж свого роду знак якості. Коли автори не вказані - це завжди викликає деяку підозру. Тут же всі права на копіювання зареєстровані, тому будьте певні, що видавництво «Махаон» передало зміст оригінальної книги повністю. Це підтверджується і якістю самого видання: малюнки, папір, друк, макет - усе відмінно.

  Зміст.

  Ілюстрований атлас. Динозаври

  Книга складається із чотирьох основних розділів, які ми розглянемо нижче. На наступній сторінці нам подають інформацію, як правильно користуватись атласом.

  Ілюстрований атлас. Динозаври

   У першому розділі описано про місце динозаврів в історії.

  Ілюстрований атлас. Динозаври

  Другий розділ присвячений зовнішньому вигляду і способу життя динозаврів. Це таке собі ближче знайомство з динозаврами.

  Ілюстрований атлас. Динозаври

  Третій розділ розкаже нам про те, як утворювались скам’янілості динозаврів і про те, як досліджувались останки та проводилась реконструкція.

  Ілюстрований атлас. Динозаври

  А четвертий розділ - це такий собі словник, який містить детальні описи всіх динозаврів.

  Ілюстрований атлас. Динозаври

  Цей розділ - це «досьє» на 141 динозавра. Найбільш популярним (алозавр, ігуанодонт, стегозавр, трицератопс, тиранозавр) приділено цілу розгортку, де вони і красуються у «повний зріст».

  Ілюстрований атлас. Динозаври

  Інші розмістились по троє-четверо на розгортці, але і їм є де розвернутися, зважаючи на великий формат атласу. Назви тварин наведені латинською та українською мовами. Указані епоха існування, група, спосіб харчування, розміри динозаврів, а також місце (приведена маленька карта) і дата знахідки останків. Статті на окремих тварин розташовані в алфавітному порядку латинських назв. Завершують книгу порівняльні дані, словник термінів та покажчик українських і латинських назв.

  Ілюстрований атлас. Динозаври

  Атлас заворожує і залишає по собі лише найкращі враження! Ним захоплюєшся вже з першої сторінки. Найголовніше те, що він буде цікавий для прочитання не лише дітям, але і дорослим. В атласі викладена дуже велика кількість інформації з красивими ілюстраціями, що не залишать байдужим жодного читача.

   

  У книгарні інтернет-магазину To Home Ви може зайти ще більше цікавих ілюстрованих аласів від найкращих українських видавництв.

  Залиште ваш коментар