• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Купити іграшки від ІКЕА - зробити дитину щасливою

  Купити іграшки від ІКЕА - зробити дитину щасливою

  Велику роль у вихованні та навчанні дітей відіграють дитячі іграшки. Інтернет-магазин To Home пропонує широкий вибір іграшок для дітей різного віку. Доступні ціни, повні характеристики товарів та швидка доставка роблять покупку приємною і легкою. У нас Ви можете знайти різнотипні іграшки: як для розвитку творчих навиків, так і для фізичної активності.

  Для розвитку творчих здібностей пропонуємо великий вибір інструментів для малювання, ліплення та розваг: маркери, гелеві ручки, флуоресцентні та акварельні фарби, кольорові олівці, набори пензликів для малювання, різні форми для мозаїки, фігурні та звичайні ножиці, набори кольорового паперу, дошки-мольберти та ін. Особливо розвивальною іграшкою є набір намистинок. Об’ємна пластикова банка містить велику кількість кольорових намистин, тому можна не боятися, якщо кілька згубиться. Бісер можна використовувати і для складання малюночків у формі для мозаїки чи плетіння браслетів та коралів для дітей.

  Дитячі намети, ігрові тунелі, повітряні змії, танцювальні аксесуари, тренажерні мати, м’ячі, дартс, лавки для тримання рівноваги сприяють виробленню фізичної активності та вправності. Спортивні іграшки пропонуємо не тільки для старших дітей: зокрема, плюшеві м’ячики можна використовувати і для зовсім маленьких, адже вони зручні у використанні, можна бавитися ними у приміщенні й сміливо прати.

  Також пропонуємо екологічні дерев’яні іграшки. У нас Ви можете знайти дерев’яні машинки, залізницю, авторемонт, дерев’яні фігурки, рахівницю та ін. Такі іграшки приємні на дотик і мають яскраве забарвлення за допомогою екологічно чистих фарб. Цікавими є дерев’яні фігурки, різнокольорові частини яких взаємозамінні, а також фігурки людей різних фахів, що допомагають унаочнити вивчення назв професій.

  Добрими м’якими друзями стануть плюшеві дитячі іграшки, пошиті з якісних матеріалів, приємні на дотик, з гарно підібраними кольорами, різної величини. Малеча дуже полюбляє іграшки на руку для створення домашнього лялькового театру, інсценізації казок, також текстильних ляльок, яких зручно прати; а за допомогою плюшевих овочей дитина швидко вивчить їхні назви.

   

  Особливо цікавими є рольові дитячі іграшки. Завдяки їм дівчатка можуть бути і маленькою господинькою, і бавитися у гру «магазини», хлопчики спробують себе у ролі великого майстра-слюсаря чи перевтіляться в улюблених казкових героїв, розвиваючи акторську майстерність.

  Усі дитячі іграшки від ІКЕА зручні у використанні та догляді, приємні на дотик та пройшли перевірку на якість та безпеку згідно стандартам якості ЄС. Купити іграшки від Ікеа Ви можете у нашому інтернет-магазині To Home.

  Залиште ваш коментар