• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Розваги для дітей – просто та легко

  Щасливі діти – щаслива сім’я

       Ви щаслива сім’я і у Вас найкращі у світі діточки? Ви давно мрієте зводити їх в цирк, але робота займає надто багато часу? Не хвилюйтесь! У нас є чудове рішення для Вас: ігрові намети IKEA CIRKUSTÄLT та BEBOELIG для дитячої кімнати!

   

  Розваги для дітей – просто та легко 

       Ще ніколи Вашим дітям не було так весело розважатись, не виходячи з дому. Просто подумайте: Ви можете створити затишний ігровий простір для Ваших дітей і при цьому докладете мінімум зусиль! Просто купіть ігрові намети IKEA і подаруйте дітям щастя.

   

   

       Красивий дизайн, яскраві кольори та приємний затишок – все це подарують Вам ігрові намети IKEA для дітей! Ми пропонуємо вам купити ігрові намети IKEA за найнижчими цінами. Інтернет-магазин To Home завжди пропонує лише якісні та безпечні товари для найдорожчих членів Вашої сім’ї.

  Ігрові намети мають такі розміри:

          діаметр: 100 см.

          висота: 120 см.

  Оскільки наші ігрові намети невеликі, Ви з легкістю знайдете місце для них у дитячій кімнаті. Доглядати за ними дуже просто, за необхідності можна випрати ігрові намети при температурі 30°С. Також у разі потреби їх легко скласти.

       Грайте, розважайтесь та будьте щасливими у колі Вашої сім’ї, а ми та ігрові намети IKEA для дітей з радістю допоможемо Вам у цьому. Завжди для Вас, інтернет-магазин Tohome.

  Залиште ваш коментар