Іграшки та ігри

Іграшки та ігри

Замовити та купити іграшки ІКЕА Ви можете в нашому інтернет-магазині

Для малюків різного віку в Ікеа є великий вибір іграшок на будь-який смак та колір. Головна відмінність цих іграшок – майже всі вони направлені на розвиток Вашої дитини! У наш час це насправді важливо, крім того всі іграшки Ікеа сертифікуються найвищими стандартами, отже, вони виготовлені з дуже якісних матеріалів: чи то пластику, чи то деревини, чи то тканини. Іграшки для дітей Ікеа -це завжди весело, практично та цікаво! Веселитися – не дуже складно, але от вчити при цьому малюка вже складніше, але насправді Вам просто потрібно направляти всю енергію Вашої дитини у правильне джерело - і тоді все вийде! Усі іграшки Ікеа безпечні і заохочують дітей до розвитку рухових навичок та логічного мислення.

Асортимент іграшок Ікеа

У нас знайдуться іграшки для малюків будь-якого віку! Для молодших розвивальні килимки, м’які книги, іграшки для ванної, дитячого ліжечка чи візочка, в також десятки іграшок для розвитку дрібної моторики та набори для пісочниці. Для старших діточок усе, що може бути їм цікаво  - малювання, рольові ігри, плюшеві іграшки, набори посуду та іграшкова їжа, для хлопчиків - іграшкові інструменти, потяги, машинки, для дівчаток - м’які тортики, кімната для ляльок, ляльки, а також маркери, фарби,  дитячі столи та ще багато-багато чого цікавого! Більше сотні іграшок! Є навіть дитячі кухні та намети для кімнати чи саду.

Як можна купити іграшку?

Все просто! В Інтернет-магазині tohome.com.ua в розділі іграшки та розваги Ви можете обрати усе, що сподобалося Вам чи Вашому малюкові! Після чого Ви зможете оформити іграшки за кілька секунд. Пізніше з Вам зв’язується менеджер і узгоджує всі нюанси. Замовити на нашому сайті дуже просто та зрозуміло, де ціна вказана в гривні, а опис товару українською та російською мовами.

Доставка замовлення Ікеа

Найшвидша доставка товарів Ікеа по Україні лише у нас!  Найкоротші строки: всього 6-8 днів після оформлення Ви отримаєте замовлення! Для Києва  і Львова доставка на склад безкоштовна, не залежно від габаритів чи ваги замовлення.