• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Химерний дім дивних дітей

  Сьогодні у кінотеатрах завершується показ фентезійного фільму «Дім дивних дітей. Міс Сапсан» і розпочинається справжнє полювання на книги, сюжет яких ліг в основу фільму Тіма Бертона. Чим же так захопила відомого метра режисури історія Ренсома Ріггза?

  Трилогія Дім дивних дітей

  Трилогія «Дім дивних дітей» 

    Фільм «Дім дивних дітей» - екранізація одразу трьох книг Ренсома Ріггза: "Дім дивних дітей", "Місто порожніх. Втеча з дому дивних дітей" та "Бібліотека душ. Немає виходу з дому дивних дітей". Цікаво, що автор навіть не встиг видати першу книгу, як права на екранізацію вже були викуплені! За роботу взявся режисер Тім Бертон, відомий своїм неповторним стилем та смаком. Зйомки тривали цілих два роки на території  Великобританії та Бельгії.  І фільм, і книги вражають та назавжди змінюють погляди на деякі речі.

    Головний персонаж – Джейкоб – обожнював слухати історії свого дідуся, який розповідав, що жив у незвичайному домі з дітьми, наділеними надможливостями, навіть показував малому фотографії. Проте Джейкоб подорослішав і перестав вірити в історії, які так захоплювали його у дитинстві. А світлини? Пфф, раніше теж можна було зробити фотомонтаж! Проте раптова і неприродна смерть діда штоває Джейкоба на сміливий вчинок: хлопець вирушає на пошуки дому дивних дітей.

    Книги вражають не лише надзвичайним сюжетом, а й фотографіями, які у них розміщені. Це старовинні світлини із колекції автора, який знаходив їх на ринках-барахолках.

    Саме завдяки своєму хобі у Ренсома Ріггза і з’явилася ідея написання романів, адже до кожної фотографії автор придумував різноманітні історії, які згодом майстерно зібрав докупи у своїх книгах.

  Цікавезний сюжет, детальна промальовка кожного персонажа, гостро поставлені моральні питання й атмосферні, часом дуже дивні світлини, які ілюструють роман – ось головні причини купити книгу «Дім дивних дітей».

  >> Вам сподобається стаття:Роман Стівена Кінга «Сяйво»: огляд

   

  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар