• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Найкращі страви для найкращих моментів

  Найкращі страви для найкращих моментів

  Мабуть, усі люблять відпочивати чи то просто приємно проводити час як у родинному колі, так і в колі найкращих друзів. Такі моменти дуже доречно  підкреслює соковитий шашлик, стейк, печена курочка з овочами… Їсти таку смакоту в родинному колі – одне задоволення, і хороші спогади залишаться надовго. А якщо шашличок чи стейк вийде пережареним або напівсирим??? То що тоді робити? Адже так не хочеться псувати такі моменти невдалою стравою…

  Якщо Ви справжній гурман і не хочете потрапляти у подібні ситуації – тоді цей випуск саме для Вас! Розглянемо лінійку грилів від IKEA, з якими Ваші страви завжди будуть неперевершено смачними і соковитими, а завдяки системам регулювання можна не боятись, що страва зіпсується.

  Вугільний гриль LILLÖN. Дуже гарний гриль, який чудово впорається з будь-яким поставленим завданням.

   

  Корпус і кришка цього гриля виготовлені з емальованої сталі, яка ефективно утримує тепло і рівномірно розподіляє його всередині гриля. Щоб добитись бажаної температури, Ви можете регулювати повітряний потік за допомогою вентиляційних отворів у кришці і дні гриля.

   

  З таким грилем Ваші страви завжди будуть найкращими: неймовірно смачними та соковитими.

  Вугільний гриль KLASEN. Чудове рішення для сім’ї чи великої компанії.

   

  Кришка цього гриля оснащена вбудованим термометром, який дозволяє контролювати температуру в процесі приготування, не піднімаючи кришку. А щоб домогтися бажаної температури, Ви можете регулювати повітряний потік за допомогою вентиляційних отворів у кришці і на передній панелі гриля.

   

  Ви будете впевнені, що Ваші страви завжди будуть ідеальними, добре пропеченими і в той же час соковитими. В іншому варіанті такий гриль доукомплектовується ще й возиком KLASEN: Ви отримаєте зручну поверхню, куди можна поставити тарілки та аксесуари для гриля. Дуже зручно і комфортно.

   

  Також є варіації виконання гриля, де замість металевих возиків використовуються дерев’яні зі спеціально обробленої деревини.

    

  А для тих, кому ще й цього мало, можна доукомплектувати грилі модулем для зберігання продуктів – це дуже зручно.

   

  Готувати на такій красі – саме задоволення. Ваші рідні та близькі будуть просто в захваті!

  Але як же на рахунок природи? У похід із собою не візьмеш такий гриль… Не засмучуйтесь! Спеціально для цього випадку у нас є зручний гриль для походу чи пікніка KORPÖN.

   

  Гарний, компактний переносний гриль KORPÖN зручно взяти із собою на пляж, у парк або в похід. Зручно готувати навіть невеликі шматочки, наприклад, риби або овочів, оскільки дизайн решітки запобігає їх падінню в гаряче вугілля.

  Інтернет-магазин To Home бажає Вам гарного і веселого відпочинку в колі найближчих Вам людей, а наш грилі подарують Вам неймовірну смакоту до кожного свята.

  Залиште ваш коментар