• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Hand-made з кухонного рушника TEKLA

  Цікаво інколи дізнатись, як зі звичайних та, подекуди, простих речей можна створити власні дизайнерські штори, подушки, прикраси або ж кухонні аксесуари. Якщо ви любителька створення домашнього затишку своїми руками та шукаєте нестандартні ідеї, інтернет-магазин To Home пропонує вам купити кухонний рушник TEKLA та дізнатись, які  є нестандартні способи використання цього рушника.

  Оформіть кухонне вікно по-особливому 

  Уявіть собі, у якому тривалому захопленні може бути подруга, помітивши цей рушник  не на звичному гачку, а на вашому кухонному вікні:) «Креативно», – точно скаже вона.

  А зробити такі штори напрочуд легко, швидко і недорого. Для цієї ідеї потрібні чотири рушники TEKLA, які можна купити в інтернет-магазині tohome.com.ua всього за кільканадцять гривень, та три набори прищіпок для штор. Гарненько випрасуйте і – готово! Знизу можна підшити гарне мереживо, щоб додати кухонному інтер’єру ніжного штриху.

  Інший варіант оформлення кухонного вікна з рушника TEKLA – це штори-«кафе» – короткі занавіски, що кріпляться з карнизом на стулки віна. Щоб зробити такі шторки, необхідно скласти верхній край рушника, а тоді зшити його чи закріпити і повісити. Все дуже легко і просто! 

  Оригінальні штори за таку низьку ціну ви точно більше ніде не знайдете, хіба що зможете купити в інтернет-магазині To Home:)

  Шиємо мішечки з кухонного рушника TEKLA

  Завдяки натуральному матеріалу, бавовні, ви зможете легко пошити мішечок, оскільки проста тканина не «ковзатиме» під руками. А ще згодиться шнурок чи мотузка, щоб за необхідності можна було зав’язати вашу торбинку. Сюди можна покласти різні дрібні речі. Ось на цих фото ми покажемо, як рушник перетворюється у мішечок:

    

    

    

  По-перше, складіть кухонний рушник навпіл по довжині так, щоб червона смужка проходила уздовж розкладеного краю. Пришпиліть булавками місця, які потрібно зшити. Тоді розріжте тканину на дві частини – отримаєте заготівки-прямокутники для своєї торбинки, скріплені з трьох боків. Зшийте, залишивши одну сторону, щоб прикріпити зав’язку. Ще трішки – і мішечок готовий!

  З ІКЕА-стилю – у марокканський

  На перший погляд, можна здатися дивним, але з кухонного рушника у простому шведському стилі можна пошити «східну» наволочку в марокканському. Так-так,  а для втілення цієї ідеї вам потрібно всього два кухонні рушники TEKLA та 8 помпонів. Пришийте помпони до кожного кутика. Тоді зшийте краї рушника по всьому периметру так, як це показано на фото нижче. Пам’ятайте, що петлі від рушника відрізати не потрібно, оскільки потім вони зав’язуватимуть отвір для наволочки. Тепер підберіть подушку відповідно до отриманих розмірів і насолоджуйтесь створеною красою!

  Фарбування кухонного рушника TEKLA

  Якщо білий колір не підходить до інтер’єрного стилю вашої кухні або ж ви хочете мати яскраві кухонні рушники, то пофарбуйте рушник TEKLA у потрібний вам колір. Сподіваємось, ідеї щодо перевтілення звичайного кухонного рушника сподобались вам.

  Експериментуйте і прикрашайте власний інтер’єр несподіваними деталями! Купити кухонний рушник TEKLA ви можете у нашому інтернет-магазині To Home.

  >> Вам сподобається стаття: А як використовуєте гардини ви?

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар