• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Дитячі горщики, ванна та інші аксесуари від ІКЕА

  Період, коли малюка привчають до горщика, може невиправдано затягнутися. Причини можуть бути будь-які: дитина не розуміє, чого від неї вимагають дорослі, або обраний з такою любов’ю та прискіпливістю горщик викликає страх. Досить часто горщики, схожі на автомобілі або звіряток, малеча сприймає як іграшки і відмовляється використовувати за призначенням. Але, якщо купити горщик IKEA LOCKIG, то багатьох проблем вдасться уникнути. З часом, коли дитина підросте, і зручний горщик буде вже непотрібним, стане в нагоді спеціальне дитяче сидіння на унітаз TOSSIG IKEA. Турбота про здоров’я дитини, привчання її до нескладних гігієнічних щоденних процедур – ознака відповідальних батьків.

  Ванна дитяча IKEA LÄTTSAM для комфортного купання

  Ванна дитяча Ikea Lattsam

  Прищеплювати корисні звички дітям починають з перших днів життя. Однією з фундаментальних навичок вважається гігієна. І починається вона з перших щоденних купань немовляти. Зручна і стійка ванночка IKEA LÄTTSAM з протиковзкими накладками зроблена із безпечних матеріалів, тому вечірні водні процедури приносять лише задоволення і маленькій людині, і батькам.

  Дитяча підставка-сходинка FÖRSIKTIG – крок до самостійності

  Підставка-сходинка Ikea Forsiktig

  Малюк росте і всією своєю поведінкою намагається продемонструвати самостійність. “Я сам!” – категорично лунає на всі ваші намагання допомогти вмитися, почистити зуби або по-дорослому вмоститися на унітаз. Інтер’єр санвузлів, зазвичай, облаштовується під дорослих членів родини. Тому IKEA потурбувалася про дітей і в цьому випадку: сучасна безпечна розробка конструкторів компанії – дитяча підставка-сходинка FÖRSIKTIG – допоможе вашим сину або доньці самостійно дотягнутися до крану над раковиною або без ризику травмування сісти на унітаз. Використання легкої та надійної підставки-сходинки спонукає дитину до самостійності та не потребує жорсткого контролю з боку батьків.

  Дитячий горщик IKEA та інші аксесуари для ванної кімнати,
  що спрощують життя

  Давно помічено, що саме зручні предмети побуту викликають швидке звикання і формування корисних звичок. Простий і комфортний перехід малюка від підгузків до горщика можна забезбечити, придбавши дитячий горщик LILLA від IKEA.

  Дитячий горщик Ikea Lilla

  Або купити горщик  IKEA LOCKIG, безпечний і з милим дизайном. Чаша виймається, тож такий горщик дуже просто і зручно мити - це просто знахідка для батьків!

  Дитячий горщик Ikea Lockig

  А через деякий час, коли дитина підросте і стане більш самостійною, на допомогу прийде дитяче сидіння на унітаз TOSSIG IKEA, сконструйоване з урахуванням особливостей дитячої анатомії та безпечності при використанні.

  Дитяче сидіння Ikea Tossig

  Ще одним вагомим “плюсом” є те, що ці речі дуже просто підтримувати в чистому стані. Достатньо промити мильною водою – і мікробам не залишиться жодного шансу для розмноження.

  ❱❱ Також читайте: Посуд ІКЕА: найкраще - дітям

  Світлана Макарова
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар