Дитячий посуд

Дитячий посуд

Купити посуд для дітей ІКЕА в нашому інтернет-магазині легко та швидко

Посуд для дітей від перших днів самостійного харчування! Посуд для найменших діток з урахуванням усіх потреб та безпеки: саме такі серії розробляє та виготовляє Ікеа. Найвища якість, кращі матеріали та просто красивий посуд для дітей від Ікеа. Ми можемо запропонувати зручні та яскраві ланч-бокси для школярів, виготовлені із високоякісного пластику. Якщо ж Ви просто хочете оновити посуд діткам, старшим за віком, - тоді більш дорослі металі столові прибори – те, що Вам треба!

Звісно, сімейна вечеря - це найбільш важливий час для родини за весь день, а смачні страви у красивому посуді для дітей - додаткова радість для них. Малюкам дуже до вподоби дизайнерський посуд та столові прибори від Ікеа, адже ложки, виделки, тарілки та чашки легко тримати маленькими ручками, і саме тому користуватися ними дуже комфортно і приємно! Увесь посуд призначений для багаторазового використання і абсолютно безпечний, його можна мити у посудомийній машинці, адже Ікеа знає, як важливо проводити час не на кухні, а зі своєю родиною.

Асортимент посуду для дітей

В Ікеа досить великий вибір посуду, тому Вам буде надзвичайно легко обрати посуд своїй дитині чи комусь на подарунок. Є пластиковий посуд та столові прибори, є металеві, також  цілі набори посуду для дитячих свят та пікнікнів. Є навіть ланч-бокси для школярів. Посуд та стакани яскравих кольорів у вигляді тваринок та інших цікавинок від Ікеа, щоби Ваш малюк завжди їв із задоволенням!

Доставити посуд для дітей

Після оформлення замовлення з Вами зв’яжуться наші менеджери, щоб уточнити усі деталі. Після цього протягом 6-8 днів Ви отримаєте своє замовлення! У нас дійсно найшвидша доставка товарів Ікеа по Україні. Ми зможемо зробити доставку в усі куточки країни. Адля Києва та Львова доставка на склад безкоштовна!