Дитячі меблі

Дитячі меблі

   

      Купити меблі ІКЕА для дітей в нашому інтернет-магазині

    Дитяча кімната має бути яскравою та органічною, і саме тоді Ваш малюк буде буде з самого дитинства привчатися до красивого. Усі дитячі меблі Ікеа виготовлені з найкращих матеріалів. Кожен елемент меблів - це довга та наполеглива праця дизайнерів Ікеа, яки живуть своєю професією та виготовлять всі дитячі меблі, як для своїх дітей. Саме тому усі дитячі меблі Ікеа мають такий чудовий вигляд та функціональність. Все, що потрібно дитині для комфорту, продумано і втілено у життя: яскраві шафи з полицями, етажерки з кольоровими ящиками, комоди та полички... Усі меблі дуже стильні та будуть до смаку як дівчаткам, так і хлопчикам. Звісно, в Ікеа є товар окремо для дівчаток та хлопчиків, вирізняє його насичений рожевий чи синій кольори. Для дошкільнят продумані столи та стільці, щоб навчання та ігри були зручними, адже від того, наскільки малюку комфортно сидіти, залежатиме і його бажання вчитися і розвиватися. Додаткові елементи інтер’єру допоможуть малюку ставати більш самостійним: до прикладу, сходинки для ванної, щоб малюк міг легко дістати усе потрібне, почистити зуби та вмитися без допомоги батьків. Дитячі меблі Ікеа допомагають не лише малюкам відчути турботу та допомогу, а й батькам звільнити вільну хвилинку для себе.

     Великий вибір дитячих меблів

    Ікеа має дуже широкий асортимент усіх потрібних для дитячої кімнати меблів: столи, стільці, ліжка, шафи, комоди, лавки, скриньки та ящики для іграшок, готові системи зберігання, до яких можна додавати нові шафи та полички або міняти старі на більш яскраві чи просто іншого типу.  Усе, що має бути заховане, отримає своє місце у шафі та ящиках і зекономить купу місця для ігор та друзів дитини. А головний плюс дитячих меблів Ікеа - різноманітність кольорів та варіацій полиць, які Ваша дитина зможе міняти з віком, адже смаки та улюблені кольори можуть змінюватися впродовж зростання.

     Доставка та замовлення дитячих меблів IKEA

    В нашому Інтернет-магазині tohome.com.ua усі дитячі меблі є в каталогах на сайті, там же є ціна в гривнях, фото до всіх товарів, а інколи навіть готові рішення, як можна організувати простір в дитячій кімнаті. Це значно полегшить Вам  вибір. Замовити товар Ви можете прямо на сайті або через нашого менеджера. Протягом тижня із дня замовлення Ви вже отримаєте дитячі меблі. Доставка товарів Ікеа через Інтернет-сайт tohome.com.ua справді найшвидша, а ціни у нас найнижчі!