• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Доставка та повернення

  Інтернет-магазин To Home здійснює доставку товарів по всій території України, користуючись послугами перевізників (Нова Пошта) або ж власним транспортом. Терміни відправки до 15 банківських (робочих) днів з моменту оплати.

  Скільки коштує доставка? 

   Суму доставки вираховують поштові служби відповідно до своїх тарифів.

  Щоб розрахувати приблизну вартість доставки Новою поштою, скористайтесь формою, що знаходиться нижче.

   
   
  Розрахунок вартості
  доставки
   
   
   
   

   

  грн
  Вартість доставки
   
  вагою кг
  Детальний розрахунок
  Вибачте! З технічних причин ми не змогли розрахувати Вартість посилки

  Після того, як ми відправимо вантаж, ви отримаєте номер ТТН в смс-повідомленні або листом на e-mail. Ви можете відстежити місцезнаходження Вашого відправлення, вівши номер ТТН у прикріплену нижче форму.

  ВІДСТЕЖЕННЯ
  ПОСИЛОК
   
   
   
   
   
   
  Детальніше на сайті
  Інша посилка

   

  Обмін та повернення

  Куплений товар можна повернути чи обміняти протягом 14 днів із моменту його отримання. Повернути товар можливо лише зі збереженням оригінальної упаковки, етикеток, наклейок та штрих-кодів.

  Не підлягають поверненню / обміну товари, що використовувалися (враховуючи і попередньо зібрані меблеві вироби), або є пошкодженими (за винятком браку або гарантійного випадку). Якщо на момент розпаковки товару або початку експлуатації виявлені дефекти, пошкодження чи у вас є сумніви щодо належного стану отриманого товару - будь ласка, напишіть нам на пошту info@tohome.com.ua, додавши фото даного товару. Ми спробуємо якомога швидше усунути проблему чи знайти рішення, яке б Вас задовільнило.  

  Для повернення чи обміну товару Ви можете скористатись кур’єрською чи поштовою службою з оплатою доставки відправником. 

  Список товарів, що не підлягають поверненню, та інші суперечні питання вирішуються згідно Закону України «Про захист прав споживачів».

  Що потрібно для обміну та повернення?

  Для оформлення повернення достатньо написати лист на пошту info@tohome.com.ua, в якому вказати номер замовлення, артикул товару, який бажаєте повернути, та його фото, а також причину повернення.

  У випадку обміну вказуйте також артикул товару, який би Ви хотіли отримати натомість. Додатково із Вами зв’яжеться співробітник Служби клієнтської підтримки та узгодить деталі.

  При прийомі товару буде здійснена перевірка на комплектацію товару, цілісність упаковки, наявність наклейок та штрих-кодів. У день прийому даного товару на склад ми повертаємо кошти  шляхом банківського переказу на ту карту, із якої клієнт здійснив оплату за покупку, або іншим прийнятним для обох сторін способом. Залежно від роботи банку клієнта кошти можуть нарахуватись упродовж 1-5 банківських днів.

  Пам’ятайте, що частину товарів ми привозимо під індивідуальне замовлення, витрачаючи чимало ресурсів, тому просимо Вас уважно читати опис товарів та робити вибір свідомо.