• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Домашній кабінет у стилі ІКЕА

  Хто не мріє про ідеальне робоче місце – таке, куди б іншим було зась, ну а Вам – цілковита ідилія? От і психологи твердять, що від оформлення домашнього куточка, чи пак, кабінету, безпосередньо залежить продуктивність Вашої роботи.  Окинули оком гарний кабінет – й одразу надихнулись на робочий подвиг.

  Якщо квадратні метри дозволяють, то по можливості під кабінет виділяють окрему кімнату. Якщо ж ні, то можна скреативити із плануванням оселі, розділивши її на зони із потрібними для Вас перегородками (ширми, штори тощо), щоб створити комфортні умови для праці.

  Та, мабуть, балкон чи лоджія – оптимальний варіант організації домашнього робочого куточка. Тут Ви нікому не заважатимете і Вас ніхто даремно не потурбує, оскільки всі домашні знатимуть, що Ви на роботі :) Тож сміливо відправляйте всі справи туди!

      

  При оформленні робочого місця важливо враховувати наявність природного освітлення і бажано, щоб письмовий стіл стояв ближче до вікна. Тому ідея з облаштування балкону буде безпрограшним варіантом. Якщо ж квадратні метри у Вашому домі чітко пораховані – не засмучуйтесь і спробуйте організувати під міні-кабінет широкий підвіконник.  Для цього достатньо придбати зручне крісло і розмістити стелаж або шафу поруч із робочим місцем. Не проблема, якщо підвіконник вузький, бо його можна візуально подовжити, замінивши стільницею і прикріпивши ніжки. Гарний пейзаж за вікном радуватиме око і надихатиме на нові здобутки!

     

  Ще одним варіантом із оформлення домашнього офісу є невеличкі комори, які власники квартир часто використовують під гардеробну або сховище непотрібних речей. Щоб  вдало організувати функціональний кабінет у такій комірчині, використовуйте всю її висоту. Для заощадження місця, розмістіть підвісні кріплення, на яких Ви зможете розкласти необхідні речі. Хороше освітлення в цьому варіанті домашнього офісу відіграє неабияку роль.

  Якщо Ви прагнете до самоорганізації та підтримання порядку на письмовому столі, не витрачаючи часу на пошуки зниклик паперів, то зберігайте необхідні документи в папках. Стікери, ручки, олівці, папір для принтера – все це треба сортувати і розкладати по своїх місцях. Оригінально і ненав’язливо виглядатимуть на Вашому столі сучасні настільні органайзери: різні контейнери з відділеннями, підставки для канцелярії, вертикальні тримачі для папок, стильні підставки під ноутбук чи планшет.

      

   

  Потрібним і корисним інструментом для роботи може стати коркова (дерев’яна) чи магнітна дошки, на яких закріплюють нотатки зі списком справ. Це дуже зручно, бо тримати в голові багато справ одночасно доволі непросто. А піднявши голову і глянувши на дошку, Ви відразу пригадаєте те, що планували на сьогодні.

  Не забувайте, що Ваш домашній кабінет – це не просто робоче місце, а чудовий  спосіб самовираження. Тут Ви можете розмістити особисту бібліотеку на оригінальнах підставках у формі букв, оформити стіну гарними фотографіями чи картинами, доповнити інтер’єр цікавими лампами.

  Отож, пропонуємо Вам пройтися по своїй оселі, оцінити її можливості та відшукати вдале місце для плідної роботи! Бо комфортний домашній кабінет – це вже половина Вашого успіху!

  В інтернет-магазині To Home Ви можете купити меблі для кабінету Ікеа та стильні дрібнички, які допоможуть Вам працювати із натхненням! Просто натисніть тут - і оберіть все, що забажаєте!

  Також читайте: Затишний куточок для читання

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua 

   

  Залиште ваш коментар