• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Дерев'яні іграшки - екологічно та доступно!

  Дитинство – незабутня чарівна пора, коли ми починаємо пізнавати світ, вивчати все навколо, коли обожнюємо слухати казки, які нам читає мама чи тато, розглядаємо кольорові картинки в книжках і бавимося своїми улюбленими іграшками. Сьогодні у дитячих крамничках перед батьками постає величезний вибір різноманітних розвиваючих та навчальних іграшок, що допомагають розкрити у дитини якнайбільше здібностей. Проте у всьому цьому різноманітті треба бути надзвичайно уважним, адже іграшка – це така річ, яку дитинка носить скрізь за собою, бере до рота і лягає з нею спати. Тому для батьків вкрай важливо, щоб вона була виготовлена з безпечних для здоров’я дитини матеріалів. І найбезпечнішими на сьогодні є саме дерев’яні іграшки. Наш інтернет-магазин To Home представляє батькам новинку – відтепер у нас ви зможете купити дерев’яні іграшки від українського виробника!

  Дерев'яні конструктори для розвитку моторики

  Конструктор – це забавка, яку обожнюють не лише дітки. У веселу гру разом зі своїм чадом поринають і дорослі, адже скільки задоволення можна отримати, самостійно збираючи свою іграшку! To Home пропонує вам великий вибір дерев’яних іграшок-конструкторів.

  Наприклад, цей чудовий дерев’яний паровозик можна не лише зібрати, а й розфарбувати та прив’язати мотузку, щоб катати його по кімнаті. Також є вже розфарбовані паровозики разом з  мотузочками. Вони виготовлені з натурального дерева, тому абсолютно безпечні для здоров’я дитини.

  Дерев'яний паровозик Дерев'яний паровозик блактиний Дерев'яний паровозик зелений

  Представляємо також пірамідку-конструктор «Палац». Будувати замки тепер дуже легко! Для цього потрібно просто нанизувати деталі конструктора на штирі, розташовані на платформі. Деталі можна переставляти місцями і таким чином утворюватимуться різні споруди. Під час гри з конструктором-пірамідкою у дитини розвивається координація руху, моторика і навички конструювання. Всі деталі дуже приємні на дотик, покриті фарбою на водній основі.

  Конструктор дерев'яний Палац Дерев'яні кубики

  Діткам віком від п’яти рочків можна купити дерев’яні іграшки складніших конструкцій. Наприклад, конструктор «Будиночок з мансардою» - це захоплююча гра як для дітей, так і для дорослих. Усі деталі виготовлені з дуба і бездоганно відшліфовані, тому їх приємно тримати в руках, але ще більш приємно будувати з них вежі, будинки, гаражі, собори, виготовляти меблі та облаштовувати свій мініатюрний затишний дворик. Реалістичний, але, разом з тим, простий, екологічно чистий конструктор є відмінним стимулятором дитячої творчості та уяви, розвиває просторове мислення, дрібну моторику і кругозір. 

  Дерев'яний будиночок з мансардою Дерев'яний будиночок

  Відкрийте талант у своєї дитини

  Якщо ви помітили у своєї дитини нахил та любов до музики, то розвинути їх ще більше допоможе ксилофон на 12 тонів. Той, хто почує приємне звучання цього ксилофона, неодмінно закохається в нього! Звук не голосний (але і не тихий), дзвінкий, звуки піднімаються на півтори октави. Іграшка пофарбована у яскраві кольори, тому музика допоможе дитині вивчити назви кольорів, або ж навпаки -  кольори привернуть увагу дитини до музики. Любителям музики також можна подарувати яскраві розписанісопілки, свистунціта кастаньєту «Жабка».

  Для розкриття творчих здібностей дитини відмінно підійде набір кольорових дерев’яних намистин, з допомогою яких дітки зможуть створити свої унікальні прикраси.

  Дерев'яний ксилофон Дерев'яне намисто

  Поспішайте! Це ще не весь асортимент дерев’яних іграшок, які з любов’ю та майстерністю створили українські виробники для ваших діток і які можна купити у нашомуінтернет-магазині To Home. Окрім відмінної якості ми гарантуємо вам швидку доставку у всі куточки України.

  >> Також читайте: Дитячі меблі Mammut Ikea

  Іванка Лозинська-Перун 
  спеціально для tohome.com.ua

   

  Залиште ваш коментар