• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Цікаві книги – для великих, і малих!

  Скучили за чимось свіженьким і цікавим? Інтернет-магазин To Home, як завжди, приємно тішить своїх клієнтів. Представляємо вам 14 новинок від Видавництва Старого Лева. Вони такі різні, що кожен – і малий, і дорослий – знайде щось своє. Отож, читайте нижче відгуки та заходьте в книгарню, щоб придбати хороші книги для приємного читання.

  Навчальні книги для школярів

  «Хрестоматія. 1-2 класи». Відтепер першо- і другокласники мають цікаву та яскраву хрестоматію для читання. Вірші, оповідання та казки сучасних авторів з чудовими ілюстраціями розважать і ненав’язливо вчитимуть наймолодших школярів.

  «Хрестоматія. 3-4 класи». Виявляється, читати хрестоматію сучасної української літератури у третьому та четвертому класі сьогодні не тільки цікаво, а й захопливо. У ній і слова та ноти відомих сьогодні пісень від Сашка Положинського і Руслани, і веселі вірші, і цікаві історії від талановитих письменників, і стильні поради від Оксани Караванської...

  Художні книги для дітей

  «Лізка Мармизко», Наталія Ясіновська. Як подружитися з Вовком і Березою? Чи вміють плавати хом’яки? Навіщо маленькій «і» крапочка? Про все це знає Лізка Мармизко. І залюбки усім нам розповість. А ще вона полюбляє малювати, експериментувати і зовсім не любить нудьгувати. Чудова книга для дітлахів!

  «Тринадцятий місяць у році», Галина Кирпа. Коли ростеш у незвичайній родині, в якій від тебе немає таємниць, як тут не бути трішки задорослою, як на свої 10 років? Катруся намагається зрозуміти світ дорослих, пізнати смерть, дружбу і брехню, почути все живе й неживе навколо, кожну травинку й комашку, дощ і вітер. З її розповідей перед очима постає особливий і зворушливий світ дитинства, де як рівні зустрічаються діти й дорослі.

  «Перемагаючи долю. Під чужим небом. Книга 1», Олександр Зубченко. Перша половина XVII сторіччя... Україна потерпає від татарських набігів. Герої книги – брати Іванко та Юрась опиняються у полоні, але перебуваючи на чужині, відчувають поклик рідної землі та надихають інших не коритися жорстокій долі.

  «Перемагаючи долю. Козацьке щастя. Книга 2», Олександр Зубченко. 1638 рік, на Лівобережжі лютують коронні війська Миколая Потоцького та Яреми Вишневецького. Козацький обов’язок змушує друзів-козаків покинути коханих дівчат та стати на захист рідної землі. Та закохані серця, попри відстані й ворогів, все одно віднаходять шлях одне до одного.

  Цікаві довідники 

  «Львів – місто натхнення. Література»Унікальна книга, де зібрані авторські тексти про Львів, короткі довідки про тих, хто творив і досі творить літературний терен міста – письменників, перекладачів та літературознавців з різних епох та культур.

  «Копаний мяч. Коротка історія українського футболу в Галичині 1909-1944». Історія українського копаного м’яча почалася задовго до війни і того часу, коли Україну почали ідентифікувати як державу. У книжці простежено долю популярних у міжвоєнні роки футболістів, вміщено авторські версії й оцінки тодішніх футбольних подій та інтриг.

  «Ринкові площі історичних міст України». Ця книжка – про ринкові площі як носії пам’яті та символи культурного простору українських історичних міст. Довідник доповнений численним картографічним матеріалом та графічними ілюстраціями із зображенням панорам містечок, інтер’єрів вулиць та ринкових площ, ратуш, кам’яниць та дерев’яних будинків. Цікаве чтиво на дозвіллі.

  «Шевченко від А до Я». Це продовження серії абеток-енциклопедій «Видавництва Старого Лева», у якій відомих діячів української культури показано з неочікуваного і дуже людяного боку. А представлений арт-бук підійде для родинного читання, завдяки якому і діти, і дорослі дізнаються цікаві факти з життя видатного українця.

  Чутлива поезія

  «Хвоя», Павло Коробчук. Збірка віршів про війну, любов і мудрість. Саме в такій послідовності. І вірші, ці гілочки хвої, – як підказки на шляху до знаходження себе, до омріяного умиротворення.

  «FaithBook», Володимир Бєглов. Перша поетична збірка відомого львівського радіоведучого, журналіста, громадського активіста, співзасновника «Radio Skovoroda» та проекту «The Ukrainians». Його тексти сповнені особливої віри – в людину, людство, в можливість творення добра просто так, заради того, щоб його творити. Вірші водночас стислі, як пости у Фейсбуці…

  Сучасна проза

  «Дихай!», Анн-Софі Брасм. Цю книгу французької письменниці читають і підлітки, і цілком сформовані дорослі люди. Як перемогти біль втрати, знаходячи в собі сили жити далі? Жити, щоб перемагати, і щоб дихати?

  «Сни неофіта», Павло Вольвач. Соковита панорама життя, де перед читачем постає провінційний простір, в якому є все: грабіжники й журналісти, махновці й губернатори, бійці «Спасу» й поети-літстудійці. І над усіма ними панує Місто… Захоплююче!

  Зайдіть у книгарню tohome.com.ua, щоб замовити ці новинки, або підібрати для себе іншу цікаву літературу. У нас є книги на різні вподобання та смаки!

  >> Вам сподобається стаття: "The Ukrainians" – історії для вашого успіху та натхення

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар