• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Чудовисько від слова «чудеса»

  Чи знали Ви, що чудовиська бувають хорошими? Вони можуть ходити до звичайної школи і дружити із дівчинкою-третьокласницею на ім’я Соня. Чудовиська не лише не страшні, але ще й добрі, милі та рожеві в синю цяточку. Трилогія Сашка Дерманського оповідає про захопливі пригоди Чу Пластиліненка та його подружки. Незважаючи на різні негаразди, що з ними стаються, вони все одно продовжують бути друзями, хоча й ідуть проти соціуму, який такої дружби не визнає.

   

  Трилогія "Чудове чудовисько"

   

  Можете читати в хронологічному порядку, можете – ні. Головне, що отримаєте неймовірний заряд доброго гумору та цікавих пригод. Наприкад, у першій книзі трилогії «Чудове Чудовисько» - Чу має зробити сім хороших справ, щоб отримати стільки ж подяк від людей і не потрапити у Країну Жаховиськ. У цьому йому допомагає вірна подружка, яку підкорило те, що Чу – чемпіон лісу з пластилінових баранців. Це справжній детектив для юного читача.

  Чудове чудовисько в країні жаховиськ

   

   

  У другій книзі Чу Пластиліненко буде пізнавати Країну Жаховиськ. Ні, він не потрапив туди через те, що не отримав сім подяк у першій частині. Сюжет розвивається навколо загадкового зникнення літака, в якому були батьки Соні. Тут нас знову чекає розслідування і порятунок світу двома головним героями. Соня та Чу мають завадити монстрам із країни Жаховиськ та країни Страховиськ потрапити у людський світ.   Цей твір розвиває уяву. Він надзвичайно яскравий на влучні описи, порівняння та добрий гумор. Якого сміху варта лиш сцена, де бабай, щоб довести свою міць, має пройти обряд «болотування», який полягає в тому, що потрібно просидіти в жаб’ячому болоті без їжі кілька днів. Іван Малкович називає «Чудове Чудовисько в країні Жаховиськ» мрією для українського Голлівуду.

   

   

   

   

  Чудове чудовисько і погане поганисько

   

   

  Третя книга розповідає нам більше про Погане Поганисько, яке прагне завоювати своїм злом усе навколо, але наш Чу разом із Сонею не допустять, щоб подібне сталось, адже справжня дружба здатна розвіяти найгустіший морок. У цій книзі Сашко Дерманський ставить Чу Пластиліненка у набагато драматичніші умови, ніж у попередніх частинах. Він вчиться пробачати, бореться з чорною магією, гіпнозом та підлабузництвом. Одним словом, поводить себе, як справжній супергерой, чиїм завданням є здолати Погане Поганисько. 

   

   

   

  Не хочу розповідати багато про деталі книг, бо тоді читати буде не так цікаво, але мушу згадати про директора школи, який колекціонує фантики від жуйок, і постійно жує гумку,  через що дуже кумедно шепелявить при розмові. А ще про те, що Чу Пластеліненко ходить до школи із самоваром на плечах і грає Червону Шапочку у шкільній виставі. Усі пригоди головних героїв наповнені відбірним гумором, який зрозумілий як дорослим, так і дітям. Автор використовує влучні порівняльні звороти: «волохаті, як рок-музиканти», «пазуристі, наче вчителька хімії Ельвіра Олександрівна».

  Трилогія про Чудове Чудовисько втілює у собі усю суть дитинства з його пригодами, новими відкриттями, бешкетництвом та дзвінкими сміхом. Найголовніше – автор не вдається до демагогії та нудних повчальних фраз, які відштовхують юного читача (і не лише юного), а просто дотепно говорить про те, що якось маленька Соня почала дружити з Чудовиськом, і цього достатньо, щоб дати комусь корисну пораду і чогось навчити.

   

  Текст: Алла Васьковська

  Спеціально для tohome.com.ua

   

  Залиште ваш коментар