• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Чому варто купити комікси Джеронімо Стілтона?

  Численні статистичні дані свідчать, що діти стали читати все менше: на заміну книгам прийшли різноманітні гаджети із сотнями ігор, за якими дітвора проводить майже увесь вільний час. Але далеко не всі ігри можна назвати розвивальними, тож як зацікавити дитину навчанням? Насправді вихід дуже простий! А що як запропонувати дитині книгу-комікс, яка містить чимало наукових фактів? Навчання буде проходити легко і весело! Донедавна комікси вважалися несерйозною літературою (та й власне літературою їх було важко назвати). Проте на сьогодні видано мільйони коміксів на важливі теми, у Франції навіть є школи, де навчають художників правильно їх малювати.

  Що таке комікс?

    Сюжет коміксів ґрунтується на діях: персонажі постійно рухаються та розмовляють. Ця динаміка подій передається малюнками, які усувають потребу в детальних описах того, що відбувається. Тексти, які є у коміксах, лаконічні: зазвичай це або розмови персонажів, або описи звуків (наприклад, «бульк», «бам» і под.). Діти обожнюють комікси та із задоволенням слідкують за перебігом подій. «Але при чому тут навчання?» - запитаєте Ви. «Подивіться на комікси про Джеронімо Стілтона і одразу все зрозумієте», - відповім я. Але про все по порядку :) 

  Джеронімо Стілтон: розвага + наука

    Цього року видавництво «Ірбіс» голосно заявило про себе друком коміксів про Джеронімо Стілтона – всесвітньовідомого мишеняти, пригодами якого захоплюються діти усього світу. Нарешті й ми можемо читати якісні комікси українською мовою!

    Комікси про Джеронімо Стілтона поєднують не лише вигадану сюжетну лінію, а й реальні історичні події.

  Серія коміксів складається із наступних книг:
  - «Динозаври наступають»;
  - «Таємниця сфінкса»;
  - «Відкриття Америки»;
  - «Шахраї в колізеї»;
  - «Слідами Марко Поло».

  Серія коміксів Джеронімо Стілтона

    Навіть самі назви вже мають посилання на історичні події та реальних осіб. У кожній із книг є окремі блоки, де подано цікаву навчальну інформацію.

    Згідно принципу Парето  20% зусиль дають 80% ефекту. Якщо застосувати це до коміксів, то вони мають 20% сторінок від об’єму звичайної книги, однак дозволяють швидше та ефективніше засвоїти 80% інформації. Наукові комікси – це дійсно хороший спосіб донести до дітей важливу інформацію.
  Комікси Джероніма Стілтона

  Миші люблять пригоди!

  Комікси про Джеронімо Стілтона містять багато персонажів, проте незмінними лишаються декілька: це миші, що розмовляють, працюють, шукають пригоди та живуть так само, як і ми з Вами.  

  Джеронімо Стілтон

  Джеронімо Стілтон

  Місце проживання: Мишачий острів, м. Мишанія.
  Професія: журналіст і редактор газети «Гризун».
  Особисті досягнення: автор багатьох бестселерів про власні пригоди.
  Риси характеру: сором’язливий і не має зіркової хвороби, не зважаючи на свою популярність.
  Фобії: боїться комах, літати на літаках та плавати на кораблях, проте постійно потрапляє у ситуації, коли потрібно пересилити свої страхи.

  Тея Стілтон

  Тея Стілтон

  Професія: спеціальний кореспондент газети «Гризун», талановитий фотограф.
  Особисті досягення: водить літак, сертифікована парашутистка, їздить на мотоциклі, має чорний пояс по карате, викладач курсу виживання.
  Хобі: любить автоперегони та обожнює ризикові подорожі, з яких обов’язково повертається із сенсаційними фотографіями.
  Родинні зв’язки: молодша сестра Джеронімо Стілтона.

  Трап Стілтон

  Трап Стілтон

  Місце проживання: старий вагон потягу «Східний експрес».
  Професія: власник магазину.
  Хобі: їсти щось смачненьке, влаштовувати розіграші (особливо над полохливим Джеронімо).
  Особисті досягнення: прекрасно готує (але так вважає лише сам Трап).
  Родинні зв’язки: двоюрідний брат Джеронімо Стілтона.

  Бенджамін Стілтон

  Бенджамін Стілтон

  Професія: поки що навчається у школі, проте мріє стати відомим журналістом.
  Особисті досягнення: може виплутатись із будь-якої ситуації, цікавиться усім на світі, має блокнот із важливими примітками, які записує під час подорожей та пригод, єдиний, хто може вмовити впертого Джеронімо на будь-яку авантюру.
  Родинні зв’язки: улюблений племінник Джеронімо Стілтона.

  Пандора

  Пандора
  Професія: навчається у школі.
  Хобі: подорожувати разом зі своїм другом Бенджаміном та його родиною.
  Додаткова інформація: закохана у Бенджаміна.

    Пригоди головних персонажів пов’язані зі створенням котами-піратами машини часу - Котольоту, який дозволяє негідникам переміщатися у минуле і змінювати історію на свою користь. Проте миші теж не ликом шиті! За допомогою ерудованого професора Вольта друзі відправляються на Супермишині за котами, аби не дати їм змінити хід історії та зберегти майбутнє. Персонажі переносяться у різні епохи: Середньовіччя, Ренесанс, Античний світ та зустрічаються із Леонардо да Вінчі, Марко Поло, Моцартом та іншими відомими особами, захищають їхні твори та винаходи від жадібних і нахабних котів.

  Персонажі коміксів Джеронімо Стілтона

  Насамкінець

  Комікси про цікавезні пригоди Джеронімо Стілтона стануть чудовим подарунком для дітей 5-10 років та прищеплять малюкам любов до читання, історії та географії. 
  Купити комікси за низькою ціною можна в нашому інтернет-магазині tohome.com.ua. У нас є вся серія, яку наразі випустило видавництво Ірбіс! Нехай Ваші дітлахи навчаються із задоволенням!

   

   

  >> Вам сподобається стаття: А ви вже знайомі з Джуді Муді?

  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар