• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Чому діти обожнюють віммельбухи?

  Незвичайні книги, які зачаровують  малят в усьому світі вже понад  40 років! Одну книгу можна із цікавістю передивлятися багато-багато разів і все одно знаходити щось нове! Що це за книжки та в чому їхній секрет? 

  Що таке віммельбух?

     Віммельбух (нім. wimmeln - роїтися, das Вuch – книга) – книга з безліччю малюнків та практично без тексту. На сторінках книжки велика кількість деталей та персонажів. Розглядаючи їх, дитина може сама придумувати все нові й нові історії, тож такі книжки рекомендуються для сімейного читання, аби дитина могла вголос розповісти придумані нею сюжети і розвивати мовлення. У деяких книгах є завдання: знайти предмет чи персонажа, що надзвичайно тренує спостережливість.  

  Віммельбух українською
     У Європі віммельбухи вважають найкращими першими книгами дітей (найпопулярніші серед дітей 1-7 років), проте навіть дорослим цікаво розглядати яскраві малюнки! Зазвичай такі книги великого формату, сторінки із товстого картону або дуже щільного паперу.

     Останнім часом на українському ринку побільшало книжок-розглядалок –  це доводить, що вони дійсно мають успіх серед малят.
     Для огляду я обрала кілька книжечок такого і спробувала розібратися, чому дітлахи їх так люблять.

  «Зоопарк віммельбух»

  Віммельбух зоопарк

     «Свіжий» віммельбух, що вийшов друком у 2016 році. Це перевидання німецької книги Каролін Гертлер. На 12 товстих картонних сторінках зображені жителі та відвідувачі зоопарку. Кожна розгортка ілюструє день, ніч або різні пори року.

   

  Зоопарк Віммельбух Зоопарк Віммельбух

   

   

     Діти познайомляться з різноманітними тваринами та спробують відшукати рудого лемура, який захований на кожній сторінці книги.
  Формат досить великий -  25,6 х 33,5 см, тож малюнків там просто безліч!

  «Великий авто віммельбух»

     Великий авто віммельбух

     Яскрава новинка 2016 року у світі дитячих книг. Автор цього віммельбуха – німецький художник Стефан Зайдлер. На початку книги розміщено завдання: зайти зображені машини! «Великий авто віммельбух» - це колекція зображень автомобілів різних типів та у найрізноманітніших ситуаціях: у місті, селі, заправці, на гоночних трасах, будівництві та ін.

   

  Авто віммельбух Авто віммельбух

   

     Від цієї книги будуть будуть у захваті хлопчики, проте дівчатка теж не відмовляться порозглядати цікаві малюнки.

  Формат -  25,6 х 33,5 см.
  Кількість сторінок: 12

  «Що чує кошеня?»

  Віммельбух "Що чує кошеня"

     «Велика книга звуків» вийшла друком 2016 р, рекомендована найменшим дітлахам, які знайомляться зі світом! Автор – голландський художник Лізелот Верштеег.

   

  Що чує кошеня Книга "Що чує кошеня"

   

     Книга про мандри маленького кошеняти, яке приходить до ферми, зоопарку та чує звуки, які там лунають. Воно дізнається, як говорять інші тварини, чим ласують, які звуки лунають довкола. На кожній розгортці міститься завдання: знайти певну кількість предметів від 1 до 10. А ще потрібно відшукати блакитного жучка, який ховається на кожній сторінці!

  Формат – 25,6 х 33,5 см.
  Кількість сторінок – 14.

  «Рік у лісі»

  Книга "Рік у лісі"

     Українська версія книги була надрукована у 2016 році. Містить 28 картонних сторінок із чудовими лісовими пейзажами, які намалювала польська художниця Емілія Дзюбак.

     На 12 розгортках міститься 12 зображень лісу та його мешканців – відповідно до кожного місяця у році. Ліс детально промальований разом із тваринами, птахами та навіть підземними мешканцями – кротами, мишками, мурахами та ін.

     Діти дізнаються багато цікавої інформації: хто де мешкає, що їсть, хто робить найбільші запаси їжі на зиму – лісове життя вирує!

   

  Книга Рік у лісі Рік у лісі книга

   

     На першому та останньому розвороті подано короткий опис звірів, які зустрічаються у книзі, а також міститься інтелектуальна гра.

  Формат – 23 x 31 см.

  «Карти. Ілюстрована мандрівка материками, морями та культурами світу»

  Карти. Ілюстрована мандрівка материками, морями та культурами світу

    Книгу польських ілюстраторів  Александра й Даніель Мізелінські було видано 2014 р. і вона одразу ж увійшла до 20 кращих книг премії «Найкраща книга Форуму видавців – 2014», а за версією «Книжка року - 2014» стала лідером продаж у номінації «Дитяче свято».

   

  Карта світу Карта світу. Ілюстрований атлас

   

     Від інших віммельбухів «Карти…» істотно відрізняються об’ємом – аж 108 сторінок!  Книга містить понад 50 великих карт різноманітних континентів та країн. Детальні зображення ілюструють типову флору та фауну для тієї чи іншої частини світу, національний одяг жителів, найвідоміші архітектурні пам’ятки та багато іншого. Такі карти неймовірно цікаво розглядати як зовсім маленьким дітлахам, так і школярам, які будуть чудово знати географію! Спеціально для українського видання ілюстратори Алексадра й Даніель Мізелінські намалювали карту України!
  Формат: 37 х 27,5  см.

  Віммельбухи як спосіб навчання

     Швидко запам’ятати інформацію, пізнати світ, розвивати логіку та увагу, вміння оповідати і шукати причинно-наслідкові зв’язки – ось чого можуть навчитися малюки, лише погортавши віммельбухи. А найголовніше те, що подану в такий спосіб інформацію діти засвоюють легко та з цікавістю! Саме тому дбайливі батьки обирають віммельбухи для своїх маленьких всезнайок.

     Пропоную переглянути наш відеоогляд книжечок «Зоопарк віммельбух» та «Великий авто віммельбух» та переконатися у тому, що вони дійсно чудові!

  >> Вам сподобається стаття: Чому варто купити комікси про Джеронімо Стілтона?

  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome.com.ua

  Коментарі
  07.12.2017 17:13
  Доброго дня. Мене зацікавили дані книжки. Де можна ознайомитись з цінами? Дякую.
  11.12.2017 17:23
  Доброго дня! Клікніть на назву книги, яка Вас зацікавила, або на фото у статті - і Ви перейдете на сторінку товару.
  Залиште ваш коментар