• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Подбайте про безпеку Ваших дітей!

  Подбайте про безпеку Ваших дітей!

   

  Аварії трапляються скрізь, особливо якщо у вас є діти. Але правильна підготовка може запобігти їх або зменшити їх вплив!

   

  Трагічний випадок, що стався цього року в Міннесоті, знову ініціював розмову про безпеку меблів в домах з маленькими дітьми.

  Станом на 14 лютого, 22-місячний Теодор "Тед" Макгі помер після того, як на нього впав туалетний столик. Ця трагедія сталась майже через рік після того, як комісія з безпеки споживчих товарів IKEA оголосила "програму ремонту" для комодів і скринь в липні 2015 року, після смерті двох дітей раннього віку в 2014 році.

  Як йдеться в прес-релізі CPSC, "Скрині і комоди можуть представляти собою небезпеку, якщо вони не надійно прикріплені до стіни." Хоча комоди IKEA поставляються з необхідним обладнанням для їх закріплення до стіни, не всі клієнти використовують його.

  У рамках програми ремонту, яка є одним з видів відкликання продукції, клієнти під час початкової збірки можуть замовити безкоштовні ремонтні комплекти з кріпильним обладнанням, інструкції та попереджувальні написи для розміщення на меблях. Як наслідок, понад 300 000 анкерних комплектів були надіслані клієнтам ІКЕА.

  Корпоративний директор ІКЕА по зв'язках з громадськістю, Мона Астра Лісс, випустила заяву для The Huffington Post, в якій, зокрема, йдеться:

  "Ми в ІКЕА висловлюємо наші найглибші співчуття родині Макгі.

  Ми вважаємо, що діти - це найважливіша частина суспільства, і безпека меблів для них є нашим вищим пріоритетом. Як стало відомо, комод не був прикріплений до стіни. Ми хотіли би підкреслити, що кращий спосіб запобігти перекиданню комодів -  це прикріпити вироби до стіни відповідно до інструкцій по збірці".

  Заява ІКЕА і трагічна смерть Макгі служать важливим нагадуванням всім батькам про те, що анкер для меблі має дуже важливе значення для здоров’я їхніх дітей. ІКЕА випускає меблі, які фіксуються на стіні за допомогою доданих кріплень, тому вони не становлять небезпеки для малечі.

  Кампанія також публікує деякі страшні і повчальні відео про те, що може відбутись, якщо не дотримуватись інструкції по експлуатації.

  Інтернет-магазин TO-HOME пропонує вам цілий асортимент товарів, для захисту Ваших дітей від нещасних випадків вдома в розділі БЕЗПЕКА. Наші продукти для домашньої безпеки дітей прості в установці і використанні. Безпека виплачується, не економте на житті і здоров’ї найдорожчих Вам людей!

  Залиште ваш коментар