• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Бути творчим просто

  Кажуть, заняття творчістю у будь-якому віці впливають на саморозвиток надзвичайно позитивно. Будь-яка дитина, озброївшись інструментами для творчості, може створити що завгодно – і сонечко намалювати, і справжній картонний замок зробити. Для того, щоб час, проведений за малюванням чи витинанками, став для вашого малюка ще більш цікавим та пізнавальним, ми пропонуємо якісні товари для творчості від IKEA.

   

   

  Зрештою, всі ми родом з дитинства, тож дорослим теж ніколи не пізно розвинути у собі нові і забуті таланти.

  Дошка-мольберт

  Дошка-мольберт MÅLA

  Діти часто обожнюють малювати кольоровою крейдою на асфальті. Після таких малюнків зазвичай у володіння крейди потрапляють і стіни будинку, в якому ви живете.

  Чудовим подарунком для таких маленьких художників стане дошка-мольберт. Її особливістю, яка приємно здивує дітлахів та їх батьків є те, що вона складається з двох дошок – білої – для фломастерів та чорної – для крейди. Ще однією функцією мольберта є те, що дошку можна доповнити папером для малювання, щоб зберегти творчість вашого малюка і доповнити асортимент дошки фарбами та фломастерами.

  Висота мольберта 118 см комфортна як для найменших малюків (дошку можна використовувати з трьох років), так і учнів початкових класів.

   

   

  Фломастер для дошки MÅLA

  Фломастер для дошки MÅLA

  Фломастери MÅLA призначені для дошки-мольберту.

  Коробка містить чотири фломастери яскравих кольорів, а з іншого боку знаходиться гумка, спеціально призначена для стирання малюнків з поверхні мольберта. Яскраві кольори вирізняють ці фломастери від інших своїх «колег» і неймовірно виглядають на дошці.

  Фломастери міцно закріплені, тому вони не будуть випадати з упаковки під час використання гумки.

   

   

   

   

  Крейда MÅLA

  Крейда MÅLA

  На чорній частині дошки потрібно малювати крейдою.  Прекрасним варіантом стане Крейда MÅLA, яку пропонує наш інтернет-магазин To Home. З-поміж інших крейд  вона вирізняється своєю якістю та яскравістю кольорів.

   

   

   

   

   

   

   

  Акварельні фарби MÅLA

  Акварельні фарби MÅLA

  Якщо ви придбали папір для малювання на мольберті, то урізноманітнити вашу творчість Ви можете ще й акварельними фарбами MÅLA високої якості.

  В упаковці – 14 кольорів, палітра, лоток, 2 стаканчика для води і 2 пензлика.

  Така фарба від IKEA вирізняється своєю довговічністю, бо навіть з часом не втратить своєї яскравості, що є важливим пунктом у виборі фарб.

  Приємний бонус для батьків – розходяться фарби дуже економно.

  Пам’ятайте, що ваші діти заслуговують лише на найкраще!

   

   

  Текст: Помаранська Ганна
  Спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар