• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Боротьба зі стресом

  Боротьба зі стресом

  Інколи буває так, що стрес накочується лавиною, він пригнічує і не дає змоги встати з ліжка й займатися чимось цікавим і необхідним. Звісно, у такі моменти хочеться залізти під ковдру і довго перемикати канали на телевізорі. А що як ми запропонуємо Вам альтернативний вихід  і допоможемо боротися зі стресом іншим чином?

  Наш інтернет-магазин To Home нагадує зручну квартиру Вашого найкращого друга, де є затишна кухня, зручна вітальня й незабутня тераса для посиденьок довгими літніми вечорами.  Сьогодні ми ласкаво запрошуємо Вас до бібліотеки, де розповімо про чарівні й уже відомі на увесь світ розмальовки.

  Це - панацея від стресу.

       

  Автором дитячих розмальовок для дорослих (або ж дорослих розмальовок для дітей) являється Джоанна Басфорд, шотландська дизайнерка із графства Абердин. З дитинства вона любила малювати всілякі містичні картинки, і вирішила заробляти цим на життя.

  Так із-під рук Джоанни до України дійшла перша, але не остання розмальовка - "Зачарований сад". Авторка у майбутньому планує підкорити своєю продукцією увесь світ, а певний відсоток із продажів завжди йде на благодійність. Зараз Джоанна поєднує роботу графічного дизайнера й ілюстратора: до неї звертаються впливові міжнародні компанії, такі як ВВС, "Johnson & Johnson", а у вільний час вона малює все нові й нові дива, аби ми згодом їх розфарбовували :)

         

  Сьогодні літературно-мистецький ринок України пропонує Вам наступні розмальовки: "Загублений океан", "Зачарований ліс", "Чарівний сад",  навіть Гаррі Поттер, а також арт-нотатники чи листівки. Купити розмальовки-антистрес Ви зможете на нашому сайті To Home - тут шопінг пройде легко і швидко!

      

  Тому беріть палітру різнокольорових олівців, зручно вмощуйтеся коло вікна й відкривайте це палітурне диво. Будьте певні: під час розфарбовування стрес, втома й сум відходитимуть назад, поступаючись першим місцем зацікавленню й захопленню. 

     

  Розфарбовки підходять як для дітей, так і для підлітків та дорослих.  Будьте певні: скільки б років Вам не було, неймовірні розмальовки Джоанни Басфорд захоплять Вас і не відпускатимуть до останнього нерозфарбованого елемента!

  To Home переможе стрес:)

   

  Залиште ваш коментар