• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Бездротові зарядки – заряджайтесь там, де Вам зручно

  Бездротові зарядки – заряджайтесь там, де Вам зручно

   

   

  Ера дротових зарядних пристроїв помалу відходить у небуття. Прогрес все сильніше наступає на п’ятки заплутаним купам проводів, тому саме час задуматись над тим, аби викинути це все в смітник. Про це потурбувалися спеціалісти IKEA та вирішили не лише позбавити нас цього мотлоху, а й інтегрувати бездротові зарядні пристрої прямо в домашні меблі. Хм… звучить досить цікаво! Але що з цього вийшло? Давайте подивимось!

   

   

  Бездротові зарядки працюють на стандарті Qi. Qi — стандарт, розроблений WPC для бездротової, індуктивної передачі енергії на відстані до 4 см (1.6 дюймів). Типова система стандарту Qi складається з енергопередавача та приймача, вбудованого у портативний пристрій. Для використання такої системи мобільний апарат, який містить в собі Qi -приймач, кладуть зверху на пристрій у вигляді підкладки або підставки з інтегрованим Qi -передавачем.

   

   

  Тож попрощайтесь з заплутаними проводами, ненадійними блоками живлення і вічними пошуками вільних розеток. Товари з нової серії ІКЕА органічно впишуться у ваш інтер'єр. Подаруйте собі можливість заряджати Ваш телефон там, де хочете. Для зарядки просто покладіть телефон на значок у вигляді плюса. І все!

   

  Бездротові зарядні пристрої як частина інтер'єру

   

  Завдяки універсальному дизайну бездротові зарядні пристрої ІКЕА можна використовувати в будь-якому місці вашого будинку, наприклад, на підвіконні у вітальні, на комоді в спальні або на робочій поверхні в кухні.

     

  Вони зручні у використанні і можуть заряджати від одного до декількох пристроїв одночасно, що потішить усіх членів сім'ї або колег в офісі. Класно, чи не так?

   

  Непомітний зарядний пристрій

   

  Також ІКЕА прагне зробити зарядку пристроїв органічною частиною інтер'єру, тому спеціалісти вибрали приліжкові столики і лампи (тобто предмети, які ми часто використовуємо) і перетворили їх у бездротові зарядні пристрої.

    

  Вони не тільки служать прикрасою інтер'єру, але і допомагають заряджати смартфони. Вбудовані бездротові зарядні пристрої – це майбутнє, яке невдовзі прийде в кожен дім.

   

  Бездротові зарядні пристрої немов створені для вашого будинку

   

    

   

  ІКЕА також пропонує бездротові зарядні пристрої, які ви самі можете вбудувати у меблі. За допомогою пристрою JYSSEN ви можете створити унікальну бездротову зарядку, що повністю відповідає вашим потребам.

   

   

   

  Все, що Вам потрібно, це трішечки фантазії і наполегливості. Ви можете створити комфорт власноруч і саме там, де Вам потрібно.

  На жаль, не всі телефони підтримують бездротове заряджання, але в ІКЕА є рішення! Це чохли на телефони із вбудованими модулями безпровідної зарядки VITAHULT. Просто «одягніть» телефон в чохол і він буде чудово приймати заряд від бездротового зарядного пристрою.

   

   

   

  В додаток до вього Ви можете переглянути відеодемонстрацію бездротових зарядних пристроїв ІКЕА.

   

   

  Залишайтесь з нами та замовляйте бездротові зарядні пристрої в інтернет-магазині To Home.

   

  Залиште ваш коментар