• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Найкраще – дітям

  Найкраще – дітям

       Кожна матуся прагне дати своїй дитині найкраще, але як часто ми ставимо собі запитання про якість такого виробу як дитячі шкарпетки? Погодьтесь: не так вже і часто. Як багато ми знаємо про матеріал виготовлення, про його бактерицидні та гіпоалергенні властивості?

   

              

        Саме сьогодні ми з Вами про це поговоримо.

      Більшість шкарпеток, які ми можемо купити на найближчому ринку, виготовлені з синтетики. Добре це чи погано? У це важко повірити, але дешева синтетика викликає чимало хвороб, пов’язаних зі шкірою на стопах.

      Алергія. Здебільшого алергічна реакція на ногах є причиною основних дискусій про шкідливість штучних тканин.

     Гігроскопічність. Ви помічали, що у вас часто пітніють ноги з невідомих причин і це приносить Вам дискомфорт? Із сальних залоз на шкірі постійно виділяється піт, який потрібно ввібрати та випарувати, але із цим завданням синтетичні тканини дуже погано справляються. Це призводить до подразнення шкіри та різних грибкових захворювань у результаті розмноження бактерій у вологому середовищі.

      Холод. Ви, мабуть, помічали, що взимку навіть у теплому взутті Вам холодно в ноги. Вина цьому дешева синтетика, з якої виготовлені Ваші шкарпетки.

     Статична електрика. Цей параметр притаманний синтетичній тканині. Ніби нічого особливого, але вчені довели, що статична електрика погано впливає на нервову систему людини. Було проведено дослідження: у людей, які віддавали перевагу синтетичним тканинам, частіше ставались депресії, їм снились кошмари.

      А тепер давайте поставимо собі запитання: чи можемо ми так ризикувати, коли мова йде про найдорожчих членів нашої сім’ї? Однозначно, ні! І сьогодні ми приготували для Вас саме те, що дозволить Вам позбутись подібних переживань – дитячі бамбукові шкарпетки українського виробника DUNA. Дитячі бамбукові шкарпетки DUNA виготовлені з натурального бамбукового волокна.

      Бамбукові шкарпетки мають бактерицидні властивості. Шкіра ніг у них дихає, вони добре вбирають вологу з ніг (краще, ніж бавовна!). Бамбукове волокно не викликає алергії, не подразнює шкіру, м'яке та комфортне до тіла. Прати такі шкарпетки – одне задоволення. Вони не сідають, не втрачають колір та м’якість – це ідеальний вибір для турботливих матусь.

    Не гайте часу та не ризикуйте здоров’ям ваших дітей: замовляйте бамбукові дитячі шкарпетки DUNA в нашому інтернет-магазині TO-HOME.

  Залиште ваш коментар