• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Багатофункціональний годинник KLOCKIS

  Зручний, легкий, функціональний та стильний – усе це про пристрій KLOCKIS. Він здивує вас не тільки своїми можливостями, а й неймовірною легкістю у використанні!

  Годинник KLOCKIS: маленький пристрій - великі можливості

     Гаджет має 4 функції: годинник із відображенням дати та дня тижня, будильник, таймер і термометр. Щоб змінити функцію, потрібно просто перевернути його на інший бік! На кожній із чотирьох сторін нанесено відповідні позначки для зручнішого використання. Про зміну функції пристрій інформує вас характерним  коротким пищанням.

     KLOCKIS має підсвітку різних кольорів для кожної із функцій: блакитна – термометр, зелена – таймер, синя – будильник, червона – годинник. Вона світиться впродовж кількох секунд після перевертання.

  Годинник IKEA KLOCKIS

     Прості налаштування (часу, дати, будильника, таймера) відбуваються за допомогою двох кнопок, які знаходяться на задній панелі пристрою, поряд із динаміком. Нижче розташований слот для двох батарейок типу ААА (продаються окремо).

     Гаджет зручно тримати у руці за рахунок його ваги (103 г) та розмірів – 7 х 7 х 3 см.

     Корпус виготовлений із міцного АБС-пластика, а захисне скло – із полікарбонату. Виглядає KLOCKIS мінімалістично та сучасно.

     Будильник, годинник, таймер, термометр – усі функції в одному маленькому пристрої! Замовляйте багатофункціональний годинник KLOCKIS в інтернет-магазині tohome.com.ua та користуйтеся із задоволенням!

   

   

  >> Вам сподобається стаття: Бездротові зарядки - заряджайтесь там, де вам зручно!

  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар