• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Багато місця в невеликій квартирі? Легко!

  Компактний будинок не завжди означає, що живеться в ньому тісно. Розумне планування простору в стилі ІКЕА в невеликій квартирі Мерседес справляє враження більших апартаментів, аніж є насправді. Невелика квартира – це чудове місце для пошуку та втілення великих ідей! Подивимось, що можна зробити, коли чудові рішення приносять прекрасні інтер’єрні зміни.

  Поділіть життєвий простір на зони

  Додайте кілька окремих кімнат в одному відкритому плануванні, розділивши простір на відповідні зони. Мерседес, блогерка з Угорщини, використовує кожен дюйм основної житлової площі. Один із куточків вона перетворила на свій домашній офіс, а в іншому – затишний куточок для читання. За обіднім столом може розміститися троє осіб (уся її сім’я), і, таким чином, є більше простору між вітальнею і кухнею.

    

  Почніть з однотонної палітри

  Однобарвна  колірна палітра є прекрасною відправною точкою, якщо ви хочете оновлюєте домашній декор. Мерседес любить змінюватися і адаптувати спальню до своїх потреб, переставляючи картини на стіні або додаючи елементів у яскравих кольорах. 

  «Картини чи фото в спальні я постійно змінюю. Мені подобається змішувати різні стилі та рамки: деякі у вінтажному стилі, трохи є IKEA, частина роздрукована з інтернету або ж намальована друзями». 

   Прикрийте місце для зберігання одягу

  Вам потрібно багато місця для зберігання одягу, але не хочете, щоб шафи стояли в спальні? Мерседес і її чоловік використовують штору, щоб сховати вішаки та ящики для зберігання одягу. «Штори ідеально підходять у нашому випадку. Бо що є простіше, ніж просто замінити тканину, для оновленого інтер'єру всієї кімнати?»

  Облаштуйте дитячу для ігор та розвитку

  Дочка Мерседес, Емілія (6 років), легко змінює свою кімнату, підбираючи за інтересами текстиль чи фотографії до інтер’єру спальні, без необхідності капітального ремонту. «Кімната Емілія «росте» разом із нею, оновлюючись, практично, щороку», - розповідає Мерседес.

  Оновлюйте дім відповідно до особистих змін

  Мерседес  не хоче, щоб в її будинку панувала статична атмосфера, тому вона постійно прагне змін. «У мене немає якогось плану – у куточку для читання завтра може стояти мій стіл, а через тиждень, можливо, місце для ігор Емілі», - ділиться Мерседес. «Люблю оновлювати дім із приходом нової пори року, але бажання до змін у мене виникає незалежно від дати на календарі».

  Ми, в інтернет-магазині To Home, з радістю доставимо вам потрібні зміни та вдалі рішення. Заходьте до нас – та обирайте комфортні меблі й стильні аксесари.

  >> Вам сподобається стаття: Будинок для великої сім'ї – розумне планування

  Переклала з польської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар