• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Купити автомобільний інструмент: як і що саме обрати

  Купити автомобільний інструмент: як і що саме обрати

  Автомобільний інструмент на заваді не стане

  Новий автомобіль апріорі не потребує ремонту. Добре, коли є змога вчасно міняти транспортний засіб, але на теренах України таку можливість мають одиниці. Є категорія автовласників, які роблять це часто, але купують машини не з автосалону, а б/в з Європи. Такі транспортні засоби, як лотерея: пощастить – добре, ні – доведеться вкладатися в ремонт або робити його власноруч. А в цьому випадку звичайною викруткою і молотком не обійтися – знадобиться спеціальний автомобільний інструмент. Причин, що спонукають до ремонту, багато.

  Без домкрата ні кроку із хати

  Основна причина, що змушує власників авто заглядати в багажник у пошуках домкрата, -  це наші дороги. Добре, коли вдається обмежитися заміною пробитого колеса на запасне, але так щастить не завжди. Коли «летить» шарова опора, наконечник рульової тяги, або ще щось цікаве – знадобиться відповідний автомобільний інструмент і обладнання. Інтернет-магазин To Home пропонує в асортименті звичні важілі для шиномонтажу, манометри, набори ключів і товари, про які автомобілісти України донедавна могли тільки мріяти. В автомайстернях подібне обладнання зустрічалося, хоча похвалитися їм міг хіба що спеціалізований автосервіс.

  Ремонт старого авто: без чого не обійтися

  В асортименті товарів є те, без чого обійтися при ремонті старого автомобіля не можливо. Бувають випадки, коли гайка приржавіла настільки, що лишається два варіанти: зубило або болгарка. Виявляється, альтернатива існує – це гайкозривач YATO. Проти такого «озброєння» жодна іржава гайка не встоїть.

  Не один автовласник чухав потилицю, шукаючи вихід в ситуації, коли головка гвинта раптом опинилася на підлозі гаража, а залишок елемента кріплення лишився в деталі. Раніше в хід йшли:

  Сьогодні Ви купуєте головку YATO для видалення зламаних гвинтів – і проблема вирішена.

  Необхідні дрібниці для автослюсаря

  Цим перелік автомобільного інструменту не обмежується. Ви звикли, що після зриву різьби доводиться перерізати її на більший розмір? Тепер можна купити спіральні вставки для ремонту різьби YATO і вирішити проблему кваліфіковано. Це доречно, коли деталь виконана з м’якого металу (алюмінію), в якому різьба швидко зношується. У такому випадку треба:

  •          розсвердлити отвір до відповідного діаметру;
  •          нарізати в ньому різьбу відповідного профілю;
  •          вкрутити відповідну вставку з неіржавки.

  У результаті Ви отримаєте з’єднання, яке ніколи не підведе.

  Справжньою знахідкою для автослюсаря стане відеоскоп промисловий YATO. З його допомогою діагностика і ремонт у важкодоступних місцях – легкі і зручні. У нашому інтернет-магазині вони представлені в асортименті. Якщо дорогий комплект Вам не потрібен – ви завжди можете купити автомобільний інструмент за доступною ціною. У питанні придбання автомобільного інструменту бажано виходити з реальних потреб, але завжди обирайте лише якісні інструменти перевіреного виробника.

   

  Залиште ваш коментар