• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Акція «Поринь у казку»

  Лише 25-31 липня (включно) ми даруємо знижки -5% на три чудові дитячі книги на вибір від «Видавництва Старого Лева». Поспішайте замовити книжечки від одного із найвідоміших видавництв України за зниженою ціною!

  «Хтось або Водяне серце»

    

  Ця весела історія про неймовірно цікаву істоту, ім’я якої – Хтось.  Щоб дізнатися, хто ж він є насправді, головний герой вчиться читати, знаходить друзів та поспішає втілювати мрії! 
  Книжечка для дітей, віком від  4 до 9 років, проте навіть дорослим корисно буде прочитати цю книгу. 36 сторінок веселощів, сміху та ненав’язливого повчання під твердою обкладинкою. Книга містить кольорові ілюстрації, які роблять її ще більш привабливою.

  «Мандрівка з чарівним атласом: Венеція» 

   

  Велика бібліотека, чимала кількість невідомих, але таких цікавих книг… Кабінет дідуся-географа завжди приваблював малих Терезку й Лука. І от одного вечора дітлахи знайшли неймовірний Чарівний Атлас, який переніс їх до Венеції. Діти милуються красою міста, куштують місцеві страви та знайомляться із паном Валеріо, який розповідає про купу різних цікавинок. А ще вони відкривають таємницю Чарівного Атласу!
  Акварельні ілюстрації невимовно гарні: лише розгорнувши книгу, можна відразу поринути у атмосферу прекрасної Венеції…
  Книжка зацікавить читачів 6-10 років.

  «Дикі лебеді»

     

  Вічна класика для дітей! Стільки поколінь виросло на добрих казках Г.-Х. Андерсена!
  Зворушлива історія про добру  і чутливу Елісу, на долю якої випали складні випробування. Книга вчить бути наполегливим, відважним та чуйним – а хіба це не ті якості, які хочуть  бачити батьки у своїх дітях? Книга наповнена оригінальними ілюстраціями від української художниці Даші Ракової.
  Рекомендований вік читачів: 6-10 років.

  Обирайте найкращі книги зі знижкою на tohome.com.ua

   


   

  Залиште ваш коментар